.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Cennik usŁug dietetycznych

Konsultacja dietetyczna - wywiad zdrowotny, analiza składu ciała, jadłospis 7-dniowy

Cennik usŁug dietetycznych

Konsultacja dietetyczna - wywiad zdrowotny, analiza składu ciała, jadłospis 7-dniowy

Konsultacja dietetyczna – pierwsza wizyta – 100 zł

Wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza składu ciała z omówieniem (czas trwania ok. 40-60 minut)

Rozpoczynając współpracę zbieram informacje między innymi dotyczące stanu zdrowia, prowadzonej farmakoterapii i suplementacji, tak aby zaproponowane rozwiązania żywieniowe miały szansę być z nimi komplementarne. Drogi pacjencie, jeśli planujesz umówić się na pierwszą wizytę, proszę przygotuj odpowiednie informacje na temat Twojego stanu zdrowia.

Konsultacja dietetyczna – z jadłospisem – 160 zł

Analiza składu ciała, konsultacja, jadłospis 7-dniowy dostosowany do wyników (czas trwania ok. 20 minut)

Najlepszych efektów można spodziewać się uczęszczając na spotkania co dwa tygodnie, co pozwala na bieżąco aktualizować plan żywieniowy z uwzględnieniem wyników kuracji i oczekiwań pacjenta. Ponadto każde kolejne spotkanie to dodatkowa dawka motywacji w dążeniu do zamierzonego celu.

Kolejna wizyta bez dodatkowego jadłospisu – 80 zł

Analiza składu ciała, konsultacja, omówienie bieżącego jadłospisu i planu żywieniowego na najbliższy czas (na podstawie jadłospisów, które Pacjent posiada już z poprzedniej wizyty)

Analiza składu ciała – 60zł

Analiza składu ciała z omówieniem wyniku (czas trwania 15 minut). Urządzenie pomiarowe do bioimpedancji elektrycznej In Body 120. *Usługa gratis podczas wizyty dietetycznej.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.