.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Cenniki

Przedstawiamy Państwu zbiór wszystkich naszych cenników.

Cenniki

Przedstawiamy Państwu zbiór wszystkich naszych cenników.

Depilacja laserowa

Poznaj ceny zabiegów depilacji laserowej z użyciem najnowoczesniejszgo urządzania do depilacji LightSheer DESIRE. Ceny dotyczą jednego zabiegu. Oferujemy też wiele promocji przy wykupieniu pakietu lub serii zabiegów. Koniecznie sprawdź!:)

Laseroterapia Lumenis M22

Zobacz ceny zabiegów odmładzających, naprawiających i rozjaśniających Twoją skórę takich jak: fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień IPL, zamykanie zmian naczyniowych, laserowa terapia skóry głowy, resurFX.

Kosmetologia estetyczna

Przedstawiamy ceny stylizacji rzęs, manicure, pedicure, zabiegów podologicznych, depilacji laserowej, zabiegi na twarz neauvia, makijażu okolicznościowego i makijażu permanentnego, pigmentacji medycznej i mikropigmentacji głowy.
COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Medycyna estetyczna

Poznaj ceny zabiegów upiększających z dziedziny kosmetologii estetycznej – „6 KROKÓW DO PIĘKNA”. Jest to kompleksowy program poprawy wyglądu ust, zmarszczek, blizn, rozstępów, włosów i skóry całego ciała.

Fale radiowe NUERA TIGHT

Zapraszamy na zabiegi inteligentnymi falami radiowym, które redukują tkankę tłuszczową, zmarszczki. cellulit i ujędrniają skórę.  Dodatkowo zyskasz naturalny efekt odmłodzenia, przyjemne odczucia w trakcie zabiegu i brak czasu rekonwalescencji. 

Usługi dietetyczne

Sprawdź ceny konsultacji dietetycznej, ułożonego jadłospisu i analizy składu ciała. Odzyskaj kontrolę nad wagą swojego ciała i znów poczuj się zdrowo.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.