.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Skuteczne i szybkie usuwanie niechcianego owłosienia

Zabiegi z wykorzystaniem lasera light sheer lub splendor x

Skuteczne i szybkie usuwanie niechcianego owłosienia

Zabiegi z wykorzystaniem Encore Co2 lub chirurgiczne usuwanie znamion

Usługa Standard

Depilacja laserem LightSheer Desire

Lumenis Lightsheer Quattro Desire – depilacja laserem diodowym o długości fali 805nm. Wiązka świetlna lasera działa na melaninę zawartą we włosie, prowadząc do jego całkowitego zniszczenia. Wysoką skuteczność stanowi seria zabiegowa – minimum 5 zabiegów w odstępie co 6 tygodni. 

Usługa Premium

Depilacja laserem Splendor X

Lumenis Splendor X – innowacyjna technologia depilacji laserowej wykorzystująca technologię Blend X, łącząc działanie wiązki aleksandrytowej (755nm) oraz neodymowo-yagowej (1064nm). Mniej bolesna, bezpieczna, skuteczna i niezwykle szybka terapia zwłaszcza przy ciemniejszych karnacjach oraz jaśniejszym typie owłosienia.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.