.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Blogowy wpis

Blogowy wpis

Testujemy: LightSheer QUATTRO już u nas! – czy jest to obecnie najlepsze urządzenie do depilacji laserowej?

utworzone przez | sie 20, 2020 | Depilacja laserowa

Jako firma specjalizująca się w laseroterapii od zawsze szukaliśmy najlepszego rozwiązania dotyczącego epilacji laserowej. W swojej wieloletniej praktyce podczas własnych poszukiwań oraz porównań opinii ostatecznie decydowaliśmy się na system LightSheer Lumenis. Nie od dziś wiadomo, że laser diodowy uchodzi za najskuteczniejszy w walce ze zbędnym owłosieniem.

Zasady działania LightSheer Quattro

Wiązka lasera diodowego dociera do głębokich warstw skóry, gdzie kumuluje się w mieszku włosowym, wywołując jego kontrolowane podgrzanie. Melanina, barwnik znajdujący się we włosie, pochłania energię z promieniowania, dlatego zabieg nie wpływa destrukcyjnie na pozostałe tkanki. Emisja promieniowania laserowego, która powoduje podgrzanie mieszka włosowego prowadzi do jego trwałego uszkodzenia i rozpadu. Barwnik, który jest chromatoforem dla wiązki lasera występuje nie tylko we włosach, ale także w opalonej skórze czy naturalnie ciemnej karnacji. Niejednokrotnie bardzo wysoki fototyp (IV lub V) stanowił dla nas barierę w osiąganiu szybkich i bezpiecznych rezultatów w odróżnieniu na przykład do fototypu II.

Stworzony dla ciemnej karnacji

Na przestrzeni ostatnich lat, można zauważyć duży przyrost imigrantów o ciemnej karnacji w Europie, w tym w Polsce. Światowej sławy amerykański producent Lumenis po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom i oferuje najnowszy system z serii LightSheer – Quattro. Dzięki zastosowaniu dwóch długości fal – 805 nm oraz 1060 nm, jesteśmy w stanie przeprowadzić bezpieczny zabieg nawet na ciemnej skórze nie tracąc przy tym na jego skuteczności.

Naszym zdaniem to ogromny krok w przyszłość, który pozwoli na utrzymanie wysokiego standardu  świadczonych usług nieuzależnionego od karnacji klienta. Przemawia do nas ulepszanie tego co dobre, ponieważ wszystko się rozwija i biegnie z duchem czasu. Producent Lumenis nie osiada na laurach a dąży do doskonałości. Naszym zdaniem pewne niuanse czy dodatkowe funkcje mogą decydować o całokształcie jakości świadczonych usług.

Innowacja w dwóch wymiarach

LightSheer QUATTRO posiada dwie innowacyjne technologie: technologia High Speed Vacuum Assisted oraz zintegrowana technologia chłodzenia kontaktowego ChillTip™. Dosknonałe wyniki kliniczne opierają się również na pozostałych rozwiązaniach takich jak: bardzo wydajne dostarczanie energii do głowicy, unikalny mechanizm redukcji bólu bez używania żelu czy znieczulenia, ograniczenie energii na impuls nie obniżając przy tym skuteczności i efektywności zabiegu oraz niezwykle ważna ochrona naskórka poprzez ciągłe chłodzenie syntetycznym szafirem.

Głowica High Speed

Końcówka ChillTip 

Nasz werdykt

W długoletniej współpracy z firmą Lumenis możemy otwarcie oznajmić, że producent stanął na wysokości zadania nie tylko ułatwiając pracę nam – specjalistom, ale także polepszając jakość usługi epilacji laserowej. Nasi koledzy i koleżanki z branży beauty już nie muszą poszukiwać skutecznych rozwiązań przy epilacji ciemnych fototypów (IV,V,VI), wśród innych dystrybutorów. LightSheer Quattro to innowacyjny system, któremu warto zaufać.

Zespół Cosmomedical

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego o laseroterapii i kosmetologii estetycznej.
Opiszemy też konkretne przypadki dolegliwości, w których nasze usługi pomogły.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical 2020
CosmoMedical – kosmetologia estetyczna i laseroterapia działa na terenie Poznania oraz całej Polski.