Konsultacja z medycyny estetycznej Poznań

Start » Konsultacja z medycyny estetycznej

Konsultacja z medycyny estetycznej

Dla każdego z nas wygląd zewnętrzny odgrywa istotną rolę w życiu. Często z powodu czynników chorobowych zmiana stylu życia i aktywność fizyczna jest trudna w osiągnieciu. Wiąże się z tym trudność w zmianie estetycznym naszego wyglądu. Z pomocą wychodzi CosmoMedical Clinic Swarzędz, w tym miejscu w obecności doświadczonego lekarza medycyny estetycznej odbędziesz profesjonalną konsultacje, na której specjalista z tej dziedziny zaleci odpowiednie kroki w celu poprawy wyglądu zewnętrznego.  

Medycyna estetyczna pozwala na wszelkie zmiany w asymetrii twarzy, brwi czy ust. Wpływ na to często mają czynniki genetyczne oraz wady postawy, urazy czy nawet nieprawidłowa pozycja snu. Wykorzystując odpowiednie substancje, efekt jest zauważalny niemalże tuż po zejściu z fotela. 

Czym tak naprawdę zajmuje się medycyna estetyczna?

Jest to dziedzina, która obejmuję zakres dbania o wygląd estetyczny. Dzięki medycynie estetycznej możemy działać na profilaktykę anti-aging. Starzenie się skóry jest wpisane w naszą naturę, ale możemy skutecznie spowalniać lub wizualnie cofnąć ten proces. Wykorzystanie zabiegów z medycyny estetycznej spowoduję pozbycie się niechcianych zmarszczek, bruzd, wgłębień. Zyskuję się jędrność, gładkość oraz poprawę funkcji skóry. 

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie podkreślić czy wyeksponować nasze walory lub skorygować pewne wady tak aby stały się niewidoczne. Wypełnienie i modelowanie twarzy, tzw. wolumetria, powiększanie ust, likwidacja zmarszczek i bruzd to zabiegi cieszące się największą popularnością. W zakres medycyny estetycznej wchodzi również całkowite usuwanie niedoskonałości na skórze. Podczas jednej wizyty zostaną usunięte wszelkie włókniaki, brodawki, kaszaki. Zabiegi nie wymagają, dłuższej hospitalizacji, pacjent przychodzi na zabieg i od razu po nim z zaleceniami od lekarza może wrócić do domu. 

Medycyna estetyczna również wykorzystuje w swoich zabiegach laseroterapie. Głównie sprawdza się tutaj laser frakcyjny ablacyjny. Odmłodzenie skóry jest możliwe, dzięki zastosowaniu wysokoenergetycznej wiązki lasera jesteśmy w stanie pozbyć się zmarszczek, poprawić gęstość i elastyczność skóry, wyrównać koloryt oraz zredukować blizny. 

Wiele osób zarówno kobiet jak i mężczyzn zwraca ogromną uwagę na to jak wygląda. Większość defektów urody jesteśmy w stanie zlikwidować już po pierwszej wizycie. W naszej klinice podczas konsultacji lekarz medycyny estetycznej z pewnością dobierze odpowiednią metodę, aby skutecznie pozbyć się problemu. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe szkolenia podnoszące kwalifikacje naszego personelu, budzą zaufanie i komfort każdego pacjenta.

Zabiegi jakie możemy wykonać u lekarza medycyny estetycznej w CosmoMedical Clinic:

 • Botox – toksyna botulinowa na zmarszczki mimiczne
 • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Wolumetria twarzy
 • Osocze bogato płytkowe i fibryna
 • Powiększanie ust
 • Stymulatory tkankowe
 • Mezoterapia igłowa skóry głowy, twarzy i ciała
 • Nici PDO oraz nici haczykowe
 • Lipoliza iniekcyjna – redukująca tkankę tłuszczową
 • Laser frakcyjny – laserowe odmładzanie skóry, terapia blizn, rozstępów i przebarwień.
 • Chirurgia laserowa (usuwanie zmian skórnych)

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

 • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
 • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
 • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
 • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt