.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Laseroterapia m22

Sprawdź ofertę naszych zabiegów laseroterapii M22

Laseroterapia m22

Sprawdź ofertę naszych zabiegów laseroterapii M22

Laser M22 to najnowszy laser renomowanego producenta urządzeń medycznych Firmy Lumenis, produkowany w Stanach Zjednoczonych od 2010 roku. To wielozadaniowa modułowa platforma wykonująca szereg zabiegów laserowych źródeł światła. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność urządzeń firmy Lumenis, która nie tylko daje znakomite rezultaty ale również zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

BUDOWA

Obecnie rynek oferuje bardzo dużo urządzeń, różnej technologii i różnej skuteczności. Wybraliśmy dla Państwa sprawdzony system medyczny o najlepszej skuteczności. Laser zaopatrzony jest w system identyfikacji filtrów i końcówek zabiegowych przez co zapobiega pomyłkowym wyborom długości fal. Głowice w urządzeniu są zaopatrzone w chłodzące końcówki szafirowe dzięki czemu skutecznie zapobiega oparzeniom , przy wysokich parametrach zwiększa komfort zabiegu dla pacjenta.

 

POPULARNOŚĆ SYSTEMU

M22 wykorzystują w swojej pracy takie sławy jak dermatolog profesor Andrzej Kaszuba, dermatolog Ewa Chlebus. Platforma M22 to następca sprawdzonego już urządzenia Lumenis One – światowej klasy lasera nie mającego konkurentów na rynku urządzeń laserowych.

W chwili obecnej nie ma na rynku lepszego urządzenia dla osób, które chcą naprawić, odmłodzić, rozjaśnić swoją skórę ale nie dysponują czasem na dłuższy okres rekonwalescencji.

TRZY SYSTEMY

Posiadamy kombinację trzech systemów, które pracują niezależnie od siebie na wielofunkcyjnej platformie. Są to:
– uniwersalny IPL w innowacyjnej amerykańskiej technologii OPT TM do leczenia zmian naczyniowych i pigmentowych, oraz fotoodmładzania
– moduł o nazwie VascuPlus TM do zamykania pojedynczych zmian naczyniowych
– głowica z frakcyjnym nieablacyjnym laserem ResurFX

Fotoodmładzanie

Poprawienie wyglądu skóry

likwidacja rumienia i trądziku różowatego

Zamykanie naczynek

Likwidacja przebarwień IPL

Jednolity kolor skóry

Laser frakcyjny ResurFX

Usuwanie rozstępów i blizn

Resurfacing

Laserowe odmładzanie skóry

Leczenie skóry głowy

Stymuluj porost włosów

Resurfx

Redukcja przebarwień

resurfx

Redukcja blizn i rozstępów

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.