.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Blogowy wpis

Blogowy wpis

Dlaczego aparatura laserowa jest tak skuteczna w zabiegach?

utworzone przez | sty 19, 2020 | Laseroterapia

Coraz częściej korzystamy z dobrodziejstw stale postępującej technologii. Również w kosmetologii rozwój urządzeń wykorzystywanych do różnorodnych terapii , w ostatnich latach przeszedł ogromną metamorfozę.

Dzięki urządzeniom zawdzięczamy osiągnięcie wspaniałych rezultatów i efektów przeprowadzanych terapii w gabinecie kosmetologicznym. Za sprawą specjalistycznej aparatury możemy pracować skuteczniej, szybciej i w głębszych warstwach skóry.

Laseroterapia to ogólna nazwa zabiegów wykonywanych przy pomocy urządzeń laserowych. Początkowo lasery wykorzystywane były jako urządzenia lecznicze używane tylko przez lekarzy. Dzisiaj stanowią solidną podstawę oferty profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych i dermatologicznych. Terapia oparta na aparaturze laserowej charakteryzuje się skutecznością, bardzo dużą liczbą wskazań oraz małą inwazyjnością.

Dlaczego Lumenis?

Producent urządzeń laserowych Lumenis to światowy lider w produkcji laserów medycznych.  Firma charakteryzuje się najwyższą skutecznością urządzeń wykorzystywanych w dermatologii i kosmetologii estetycznej. Lumenis jest największym dystrybutorem medycznych urządzeń laserowych na całym świecie a także jest posiadaczem 220 patentów i rejestracji FDA. Produkty utrzymują wysoki standard jakości, a firma wspiera innowacyjność i rozwój, kładąc nacisk na badania naukowe. Produkowane przez firmę systemy pracują w ponad 100 krajach, a baza zainstalowanych urządzeń przekroczyła 80.000.

Zespół Cosmomedical

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego o laseroterapii i kosmetologii estetycznej.
Opiszemy też konkretne przypadki dolegliwości, w których nasze usługi pomogły.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical 2020
CosmoMedical – kosmetologia estetyczna i laseroterapia działa na terenie Poznania oraz całej Polski.