.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Manicure

Manicure klasyczny, manicure french, manicure hybrydowy, manicure żelowy, przedłużanie paznokci

Manicure

Manicure klasyczny, manicure french, manicure hybrydowy, manicure żelowy, przedłużanie paznokci

Manicure klasyczne

Manicure klasyczny przeznaczony jest dla zwolenników delikatnego, naturalnego efektu wypielęgnowanych paznokci. W celu wydłużenia trwałości stylizacji stosujemy bazę pielęgnacyjną i top zabezpieczający, który pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami.

Manicure french

Manicure french występuje w dwóch wersjach: klasycznej oraz hybrydowej. Charakteryzuje się użyciem delikatnego lakieru podkładowego z białym wykończeniem, jednak dobór kolorów zawsze dopasowujemy pod preferencje klientów.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych trendów w stylizacji paznokci. Technika manicure hybrydowego łączy w sobie naturalny wygląd, a także trwałość do 2-3 tygodni. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i długotrwały efekt. Manicure hybrydowy w porównaniu do manicure klasycznego pozwala uzyskać piękny połysk, bez konieczności czekania na wyschnięcie lakieru.
Manicure hybrydowy wykonywany jest przez kosmetologa gwarantując bezpieczeństwo i najwyższy poziom wykonywanej usługi. Wszystkie narzędzia sterylizowane są w autoklawie. Paznokcie są odpowiednio przygotowywane poprzez usunięcie nadmiaru skórek oraz opiłowanie, następnie nakładana jest kolejno baza, kolor i top. Każda warstwa utwardzana jest w lampie UV/LED.

Manicure żelowy

Manicure żelowy na naturalnej płytce zbliżony jest do manicure hybrydowego, jednak zamiast bazy hybrydowej wykorzystujemy technologię żelową, która charakteryzuję się większą twardością i wytrwałością na uszkodzenia. Metoda ta polecana jest szczególnie miękkim i cienkim paznokciom na których manicure hybrydowy się nie sprawdził.

Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci na formie to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci. Pozwala na uzyskanie w przeciągu kilku godzin paznokci o pożądanej długości i kształcie, dzięki czemu możemy cieszyć się piękną stylizacją bez konieczności zapuszczania paznokci.
W trosce o bezpieczeństwo i najwyższy poziom wykonywanych usług gwarantujemy sterylność narzędzi i jednorazowe pilniki. Nasza klinika wyposażona jest także w autoklaw klasy B.

Manicure Cennik

MANICURE

KLASYCZNE I FRENCH
3

Manicure kosmetyczny bez malowania

50zł

Manicure kosmetyczny z malowaniem

55zł

Manicure hybrydowy / French (Extra Base + 10zł)

120zł / 140zł

Manicure żelowy / French

140zł / 160zł

Przedłużanie paznokci na formie / French

180zł / 190zł

Ściąganie masy żelowej

40zł

Ściąganie hybrydy

40zł


*Dla kruchych i łamliwych paznokci polecamy specjalistyczna bazę utwardzającą, która przedłuży trwałość stylizacji. Cena to +10 zł do wybranego manicure hybrydowego.
*W wersji mobilnej, tabelę możesz przesunąć w prawo.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.