.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Mezoterapia igłowa skóry głowy Poznań

Mezoterapia igłowa skóry głowy Poznań

MEZOTERPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia igłowa wykonywana w serii przynosi rezultaty w postaci zahamowania wypadania włosów, przyspieszenie porostu nowych włosów, ich zagęszczenia oraz odżywienia. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn borykającymi się z przerzedzeniem włosów, nadmierną utratą włosów, łysieniem, łysieniem androgenowym czy plackowatym.

DZIAŁANIE

Za pomocą nakłuć wprowadzony zostaje w skórę głowy odpowiedni koktajl, który rewitalizuje mieszki włosowe a także wzmacnia włosy, również te po zabiegu przeszczepu włosów. Cały zabieg trwa do ok. 30 minut, nie wymaga znieczulenia ani szczególnego przygotowania przed.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są wskazania do zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3

Sugerowana seria w przypadku łysienia to 4 zabiegi w odstępie co 2 tygodnie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu: zahamowanie intensywnego wypadania a widoczny odrost zauważalny jest już po dwóch miesiącach od pierwszego zabiegu. Dla podtrzymania efektów zalecany jest jeden zabieg przypominający po upływie 6 miesięcy od ostatniego w serii.

Jakich mogę się spodziewać efektów po zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3

Mezoterapia przynosi spektakularne efekty w postaci zahamowania procesu wypadania włosów, przyspiesza odrastanie włosów, rewitalizuje i odżywia mieszki włosowe, przez co włosy nabierają blasku, są bardziej elastyczne, pogrubione i zagęszczone.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3

Przeciwwskazaniem do zabiegu mezoterapii igłowej to ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, opryszczka a także inne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze w dniu zabiegu. Dzień przed zabiegiem oraz dzień po należy powstrzymać się od spożywania alkoholu czy leków rozrzedzających krew. Mezoterapia igłowa w Swarzędz – przekonaj się jakie to skuteczne

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.