Mezoterapia Igłowa skóry głowy Poznań

Start » Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia Igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa wykonywana w serii przynosi rezultaty w postaci zahamowania wypadania włosów, przyspieszenie porostu nowych włosów, ich zagęszczenia oraz odżywienia. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn borykającymi się z przerzedzeniem włosów, nadmierną utratą włosów, łysieniem, łysieniem androgenowym czy plackowatym.

Działanie

Za pomocą nakłuć wprowadzony zostaje w skórę głowy odpowiedni koktajl, który rewitalizuje mieszki włosowe a także wzmacnia włosy, również te po zabiegu przeszczepu włosów. Cały zabieg trwa do ok. 30 minut, nie wymaga znieczulenia ani szczególnego przygotowania przed.

Jakich mogę się spodziewać efektów po zabiegu?

Mezoterapia przynosi spektakularne efekty w postaci zahamowania procesu wypadania włosów, przyspiesza odrastanie włosów, rewitalizuje i odżywia mieszki włosowe, przez co włosy nabierają blasku, są bardziej elastyczne, pogrubione i zagęszczone.

MEZOTERAPIA Poznań

Wskazania do zabiegu:

Sugerowana seria w przypadku łysienia to 4 zabiegi w odstępie co 2 tygodnie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu: zahamowanie intensywnego wypadania a widoczny odrost zauważalny jest już po dwóch miesiącach od pierwszego zabiegu. Dla podtrzymania efektów zalecany jest jeden zabieg przypominający po upływie 6 miesięcy od ostatniego w serii.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Przeciwwskazaniem do zabiegu mezoterapii igłowej to ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, opryszczka a także inne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze w dniu zabiegu. Dzień przed zabiegiem oraz dzień po należy powstrzymać się od spożywania alkoholu czy leków rozrzedzających krew. Mezoterapia igłowa w Swarzędz – przekonaj się jakie to skuteczne.


Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt