Laser M22 to najnowszy laser renomowanego producenta urządzeń medycznych Firmy Lumenis, produkowany w Stanach Zjednoczonych od 2010 roku. To wielozadaniowa modułowa platforma wykonująca szereg zabiegów laserowych źródeł światła. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność urządzeń firmy Lumenis, która nie tylko daje znakomite rezultaty ale również zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Obecnie rynek oferuje bardzo dużo urządzeń, różnej technologii i różnej skuteczności. Wybraliśmy dla Państwa sprawdzony system medyczny o najlepszej skuteczności . M22 wykorzystują w swojej pracy takie sławy jak dermatolog profesor Andrzej Kaszuba, dermatolog Ewa Chlebus. Platforma M22 to następca sprawdzonego już urządzenia Lumenis One – światowej klasy lasera nie mającego konkurentów na rynku urządzeń laserowych. Laser zaopatrzony jest w system identyfikacji filtrów i końcówek zabiegowych przez co zapobiega pomyłkowym wyborom długości fal. Głowice w urządzeniu są zaopatrzone w chłodzące końcówki szafirowe dzięki czemu skutecznie zapobiega oparzeniom , przy wysokich parametrach zwiększa komfort zabiegu dla pacjenta.

W chwili obecnej nie ma na rynku lepszego urządzenia dla osób, które chcą naprawić, odmłodzić, rozjaśnić swoją skórę ale nie dysponują czasem na dłuższy okres rekonwalescencji.

Posiadamy kombinację trzech systemów, które pracują niezależnie od siebie na wielofunkcyjnej platformie. Są to:
– uniwersalny IPL w innowacyjnej amerykańskiej technologii OPT TM do leczenia zmian naczyniowych i pigmentowych, oraz fotoodmładzania
– moduł o nazwie VascuPlus TM do zamykania pojedynczych zmian naczyniowych
– głowica z frakcyjnym nieablacyjnym laserem ResurFX