Naqua Poznań City Park

Szczegóły dotyczące zabiegów marką Naqua

Start » Pielęgnacja Naqua

Czym jest Naqua?

NAQUA to marka kosmeceutyków wywodząca się z Hiszpanii, opracowana przez kosmetologów i lekarzy.

W swojej formule wykorzystuje autorską technologię HYDRO-LIGHT, czyli wody zmienionej na poziomie molekularnym, która jest kluczowym elementem formuły i przyczynia się do odnowy komórkowej skóry.

Działanie

NAQUA zapewnia skórze niezbędną równowagę od wewnątrz, wspierając procesy regeneracyjne. Jej podstawą są cząsteczki wody, które w wyniku specjalnych procesów otrzymują najlepszą, 100% formę pod kątem wydajności energetycznej w procesach odnowy komórkowej skóry.

Główne korzyści z zastosowania HYDRO-LIGHT to większe dotlenienie komórek, wzmocnienie procesów wzrostu i rewitalizacji komórkowej, zwiększenie wchłaniania składników aktywnych.

Produkty tej marki zostały poddane badaniom laboratoryjnym proces ten trwał wiele lat. Trafiają w potrzeby skór podrażnionych, z uszkodzoną warstwą hydrolipidową, trądzikiem różowatym, atopowym zapaleniem skóry, egzemą, łuszczycą oraz u pacjentów onkologicznych.

Kosmetyki Naqua Idealnie sprawdzają się po wszelkich zabiegach laserowych oraz medycyny estetycznej skracając czas leczenia, regeneracji skóry, a także podtrzymując efekty terapii.

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt