Odmładzanie i lifting twarzy Poznań

Zabiegi z wykorzystaniem Lumenis M22, Encore CO2 i Nuera Tight.

Start » Odmładzanie i lifting twarzy

Resurfacing – Laserowe odmładzanie

Lumenis M22

Laserowa głęboka stymulacja kolagenu, bez uszkodzenia wierzchniej warstwy naskórka. Zabieg charakteryzuje szybki proces regeneracji, dlatego jest to tzw. zabieg lunchowy.

Fotoodmładzanie

Lumenis M22

Zabieg eliminuje skutki fotostarzenia czyli redukuje rumień, naczynka oraz przebarwienia. Stymuluje kolagen, elastynę oraz fibroblasty, wykonywany w serii zapewnia młodszy wygląd cery oraz wyrównany koloryt.

Lifting „bez skalpela” CO2

Encore CO2

Laser CO2 skutecznie spłyca głębokie zmarszczki i bruzdy oraz napina wiotką skórę. Wiąże się z dwutygodniowym okresem rekonwalescencji i wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu miejscowym. Efekty kształtują się od 3-6 miesięcy oraz widoczne są już po jednym zabiegu.

Remodeling tkanek, napinanie skóry

Fale radiowe Nuera tight

Inteligentne podgrzewanie falami radiowymi o silnej częstotliwości (470 kHz). Zabieg przypomina relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami. Na skutek podgrzania warstw skóry następuje regeneracja oraz naprężenie włókien kolagenu, a także przyspieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym.

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt