.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Odmładzanie i lifting twarzy

Zabiegi z wykorzystaniem Lumenis M22, Encore CO2 i Nuera Tight.

Odmładzanie i lifting twarzy

Zabiegi z wykorzystaniem Lumenis M22, Encore CO2 i Nuera Tight.

Lumenis M22

Resurfacing – Laserowe odmładzanie

Laserowa głęboka stymulacja kolagenu, bez uszkodzenia wierzchniej warstwy naskórka. Zabieg charakteryzuje szybki proces regeneracji, dlatego jest to tzw. zabieg lunchowy.

Lumenis M22

Fotoodmładzanie

Zabieg eliminuje skutki fotostarzenia czyli redukuje rumień, naczynka oraz przebarwienia. Stymuluje kolagen, elastynę oraz fibroblasty, wykonywany w serii zapewnia młodszy wygląd cery oraz wyrównany koloryt.

Encore CO2

Lifting „bez skalpela” CO2

Laser CO2 skutecznie spłyca głębokie zmarszczki i bruzdy oraz napina wiotką skórę. Wiąże się z dwutygodniowym okresem rekonwalescencji i wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu miejscowym. Efekty kształtują się od 3-6 miesięcy oraz widoczne są już po jednym zabiegu.

Fale radiowe Nuera Tight

Remodeling tkanek, napinanie skóry

Inteligentne podgrzewanie falami radiowymi o silnej częstotliwości (470 kHz). Zabieg przypomina relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami. Na skutek podgrzania warstw skóry następuje regeneracja oraz naprężenie włókien kolagenu, a także przyspieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.