.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Osocze bogatopłytkowe skóry głowy Poznań

Osocze bogatopłytkowe skóry głowy Poznań

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE SKÓRY GŁOWY

Dobroczynne i szerokie działanie osocza ma zastosowanie w walce z łysieniem. Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym to skuteczny sposób na gęste i lśniące włosy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Od pacjenta zostaje pobrana krew, a następnie zostaje odwirowane osocze. Ten autologiczny produkt pozyskany od samego pacjenta obfituje w czynniki wzrostu pochodzące z płytek krwi. Czynniki wzrostu pobudzają odnowę skóry, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu a także intensywnie inicjują procesy regeneracyjne. Jest to jedna z najbezpieczniejszych metod w terapii łysienia, stosowana już od wielu lat. Poznaj jedną ze skuteczniejszych metod – Leczenie łysienia Swarzędz z pomocą ostrzykiwania własnym osoczem

DZIAŁANIE

Osocze bogatpłytkowe na skórę głowy działa wspomagająco wtedy, gdy zaczynamy dopiero zauważać nasilone wypadanie włosów. Metoda ta charakteryzuje się brakiem ryzyka wystąpienia alergii czy uczuleń, ze względu na fakt, że produktem wprowadzanym na drodze mezoterapii jest osocze samego pacjenta. Nieinwazyjna, naturalna terapia pozwala na odzyskanie gęstych włosów oraz na poprawę krążenia krwi w okolicy skóry owłosionej głowy. Zabieg cieszy się dużą popularnością u osób, które zdecydowały się na przeszczep włosów. Odpowiednie kondycjonowanie owłosionej skóry głowy u pacjentów z przeszczepionymi mieszkami włosowymi jest niezwykle ważnym elementem, by zachować dobry stan włosów.

EFEKTY

Aby uzyskać najlepsze rezultaty sugerowana jest seria 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Warto wykonywać zabiegi podtrzymujące co 3-6 miesięcy. Pierwsze widoczne efekty są zauważalne zazwyczaj po upływie miesiąca od pierwszego zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu osocze bogatopłytkowe Swarzędz – ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, choroby krwi, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi, opryszczka a także inne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze w dniu zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są wskazania do zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3
 • Rewitalizacja skóry
 • Do korekcji bruzd i zmarszczek
 • Do terapii skóry owłosionej głowy
 • Do korekcji blizn i rozstępów
 • Regeneracja skóry po zabiegach laserowych (maska)
 • Dla pacjentów poszukujących rozwiązań naturalnych
 • Dla alergików

Zabieg może być wykonywany także latem- słońce nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3
 • Zakażenia HIV
 • Immunosupresja
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Stany zapalne i ropne na skórze
 • Twardzina lub choroby nowotworowe
 • Stosowanie leków przeciwkrzepliwych
 • Trombocytopenia

Jakie są zalecenia pozabiegowe i profilaktyka?

Your Subtitle Goes Here
3

Po 48 h od ukończenia zabiegu już rozpoczyna się przebudowa tkanek, jednak po 14 dniach od zabiegu są widoczne pierwsze efekty. Uzależnione są efekty indywidualnie od danych predyspozycji danego pacjenta. Uwarunkowane jest to przede wszystkim sanem zdrowia, stylem życia a także stosowanych bezpośrednio po zabiegu czynności pielęgnacyjnych skóry. Efekty utrzymują się od6 do 12 miesięcy.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.