Za pasem wiosna, a następnie lato. Często po okresie zimowym przybieramy na wadzę, mniej się ruszamy i folgujemy z dietą. Zazwyczaj wiosna to czas, który charakteryzuje czas zmian. Zaczynamy przyglądać się sobie, swojej figurze oraz swojej diecie. Chcemy aby nasze ciało prezentowało się jak najlepiej w sezonie wakacyjnym, dlatego nasza klinika przychodzi z pomocą w dbałości o sylwetkę!

Poniżej zostały wyszczególnione problemy, z którymi najczęściej zmagają się nasi klienci:

Redukcja cellulitu

Nieestetyczna pomarańczowa skórka w okolicy ud czy pośladków spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Nawet przy regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowym jadłospisie bardzo trudno jest zminimalizować cellulit. Z pomocą przychodzą zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych. Dzięki takiemu masażowi zredukujesz cellulit a skóra stanie się bardziej gładka i napięta – idealnie w sezonie na plaży! Aby kuracja na cellulit przyniosła wymierny efekt zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych na cellulit wykonujemy w serii ok 5-8 zabiegów.

Redukcja tkanki tłuszczowe

Wieczna opona na brzuchu? Grubsze ocierające się uda? Zapomnij o tych kompleksach! W naszej klinice stosujemy efektywne metody na obkurczenie i pozbycie się nadmiernej ilości komórek tłuszczowych. Zabiegi falami radiowymi idealnie łączą się z regularną aktywnością fizyczną oraz zdrową i zbilansowaną dietą. Kontrolowane podgrzewanie tkanek i wysoka zdolność penetracji fal radiowych do tkanki tłuszczowej powoduje redukcję zbędnego tłuszczyku. Aby kuracja redukcji tkanki tłuszczowej przyniosła efekt zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych należy wykonać w serii ok 5 – 8 zabiegów.

Napięcie wiotkiej skóry

Wisząca skóra ramion tzw. pelikany? Wiotka skóra na brzuchu, pośladkach czy udach? To już nie problem. Zabiegi na napinanie i zagęszczanie luźnej skóry pozwolą na uzyskanie gładkiej i napiętej skóry. Co ważne – zabieg wykonujemy także w obszarze twarzy! Napięcie owalu twarzy, wyprasowanie drobnych zmarszczek pozwoli wizualnie odmłodzić się o kilka lat. Aby zabiegi napinające skórę przyniosły oczekiwane efekty zabiegi należy wykonać w serii ok 5- 8 zabiegów.

Usuwanie zbędnego owłosienia

Często słyszymy że zabiegi depilacji laserowej zaczynane w okresie wiosny są bez sensu, ponieważ nie wolno wykonywać ich latem. Nie do końca. Już po pierwszym zabiegu widać różnicę w postaci zredukowania ilości owłosienia, zmniejszenia podrażnień i stanów zapalnych skóry oraz spowolnienie wzrostu włosów. To pozwala na znacznie większy komfort podczas sezonu letniego niż przed wszczęciem zabiegów depilacji laserowej. Co ważne, jeśli unikniemy opalania stref depilowanych laserowo to w bezpieczny sposób możemy kontynuować serię nawet w okresie letnim. Natomiast jeżeli wiadomo, że nie uda nam się zabezpieczyć miejsca zabiegowego bezpośrednio po zabiegu lub podczas przerwy do kolejnej wizyty, robimy przerwę. Wracamy wtedy jesienią aby dokończyć serię, która wynosi zazwyczaj ok. 5 zabiegów. Skontaktuj się z nami, aby zaplanować Twoją indywidualną metamorfozę – pomożemy Ci w realizacji Twoich marzeń!