.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Zacznij z nami przygotowania do lata

ZACZNIJ Z NAMI PRZYGOTOWANIA DO LATA

Zacznij z nami przygotowania do lata

utworzone przez | lut 16, 2023 | Pielęgnacja

Za pasem wiosna, a następnie lato. Często po okresie zimowym przybieramy na wadzę, mniej się ruszamy i folgujemy z dietą. Zazwyczaj wiosna to czas, który charakteryzuje czas zmian. Zaczynamy przyglądać się sobie, swojej figurze oraz swojej diecie. Chcemy aby nasze ciało prezentowało się jak najlepiej w sezonie wakacyjnym, dlatego nasza klinika przychodzi z pomocą w dbałości o sylwetkę!

Poniżej zostały wyszczególnione problemy, z którymi najczęściej zmagają się nasi klienci:

Redukcja cellulitu

Nieestetyczna pomarańczowa skórka w okolicy ud czy pośladków spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Nawet przy regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowym jadłospisie bardzo trudno jest zminimalizować cellulit. Z pomocą przychodzą zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych. Dzięki takiemu masażowi zredukujesz cellulit a skóra stanie się bardziej gładka i napięta – idealnie w sezonie na plaży! Aby kuracja na cellulit przyniosła wymierny efekt zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych na cellulit wykonujemy w serii ok 5-8 zabiegów.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Wieczna opona na brzuchu? Grubsze ocierające się uda? Zapomnij o tych kompleksach! W naszej klinice stosujemy efektywne metody na obkurczenie i pozbycie się nadmiernej ilości komórek tłuszczowych. Zabiegi falami radiowymi idealnie łączą się z regularną aktywnością fizyczną oraz zdrową i zbilansowaną dietą. Kontrolowane podgrzewanie tkanek i wysoka zdolność penetracji fal radiowych do tkanki tłuszczowej powoduje redukcję zbędnego tłuszczyku. Aby kuracja redukcji tkanki tłuszczowej przyniosła efekt zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych należy wykonać w serii ok 5 – 8 zabiegów.

Napięcie wiotkiej skóry

Wisząca skóra ramion tzw. pelikany? Wiotka skóra na brzuchu, pośladkach czy udach? To już nie problem. Zabiegi na napinanie i zagęszczanie luźnej skóry pozwolą na uzyskanie gładkiej i napiętej skóry. Co ważne – zabieg wykonujemy także w obszarze twarzy! Napięcie owalu twarzy, wyprasowanie drobnych zmarszczek pozwoli wizualnie odmłodzić się o kilka lat. Aby zabiegi napinające skórę przyniosły oczekiwane efekty zabiegi należy wykonać w serii ok 5- 8 zabiegów.

Usuwanie zbędnego owłosienia

Często słyszymy że zabiegi depilacji laserowej zaczynane w okresie wiosny są bez sensu, ponieważ nie wolno wykonywać ich latem. Nie do końca. Już po pierwszym zabiegu widać różnicę w postaci zredukowania ilości owłosienia, zmniejszenia podrażnień i stanów zapalnych skóry oraz spowolnienie wzrostu włosów. To pozwala na znacznie większy komfort podczas sezonu letniego niż przed wszczęciem zabiegów depilacji laserowej. Co ważne, jeśli unikniemy opalania stref depilowanych laserowo to w bezpieczny sposób możemy kontynuować serię nawet w okresie letnim. Natomiast jeżeli wiadomo, że nie uda nam się zabezpieczyć miejsca zabiegowego bezpośrednio po zabiegu lub podczas przerwy do kolejnej wizyty, robimy przerwę. Wracamy wtedy jesienią aby dokończyć serię, która wynosi zazwyczaj ok. 5 zabiegów. Skontaktuj się z nami, aby zaplanować Twoją indywidualną metamorfozę – pomożemy Ci w realizacji Twoich marzeń!

Zespół Cosmomedical

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego o laseroterapii i kosmetologii estetycznej.
Opiszemy też konkretne przypadki dolegliwości, w których nasze usługi pomogły.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.