.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Skuteczne i szybkie usuwanie przebarwień

Zabiegi z wykorzystaniem Resurf FX lub IPL

Skuteczne i szybkie usuwanie przebarwień

Zabiegi z wykorzystaniem Resurf FX lub IPL

RESURFX M22

Redukcja przebarwień

Redukcja przebarwień posłonecznych, piegów, plam soczewicowatych i innych. Po naświetleniu barwnik ciemnieje, a następnie w sposób niewidoczny dla oka delikatnie się wyłuszcza dzięki czemu przebarwienie jaśnieje lub całkiem zanika. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

IPL Technologia OPT

Likwidacja przebarwień 

Laser frakcyjny sięga do głębszych warstw skóry, powodując lekki stan zapalny w obszarze przebarwienia dzięki czemu ziarna melaniny (barwnika) są usuwane z poszczególnych warstw skóry. Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest lekkie zaczerwienienie oraz ściemnienie zmiany. Idealny do trudnych i opornych przebarwień (np. ostuda)

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.