.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Wyszczuplanie ciała

Wyszczuplanie ciała

WYSZCZUPLANIE CIAŁA

Wielu z nas boryka się z nadmierną tkanką tłuszczową zlokalizowaną najczęściej w okolicy brzucha, pośladków, ud czy ramion. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne rozwiązania, które przyspieszą proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc. Wyszczuplenie sylwetki pozwoli czuć  się komfortowo oraz pozbyć się odwiecznych kompleksów!

Oporne miejsca

Każdy z nas posiada określony typ figury. Nierzadko zlokalizowanie tkanki tłuszczowej ogranicza się do konkretnych partii ciała, pomimo reszty smukłej sylwetki. Przykładowo przy figurze typu jabłko tkanka tłuszczowa gromadzi się w okolicy brzucha, gdzie ramiona, uda i pośladki zazwyczaj nie wykazują takich tendencji. Przy typie „gruszki” tkanka tłuszczowa zbiera się w okolicy ud i pośladków przy czym górne partie ciała w tym brzuch nie wykazują nadmiernej ilości zgromadzonego tłuszczu. W takich przypadkach pomocne okazują się zabiegi dostępne w naszej klinice.  Wystarczy zgłosić się do nas na konsultację, a wykwalifikowani specjaliści zaproponują skuteczne rozwiązania.

COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Najskuteczniejsze technologie w redukcji tkanki tłuszczowej w CosmoMedical Clinic:

  • Fale radiowe – to i system do redukcji skumulowanej tkanki tłuszczowej, opornej na redukcję. Fale radiowe o dostosowywanej częstotliwości oraz głębokości penetracji skutecznie podgrzewają tkankę i wzmagają procesy obkurczania i likwidowania komórek tłuszczowych. Ze względu na zakres różnych częstotliwości, urządzenie precyzyjnie trafia w tkankę tłuszczową rozbijając komórki tłuszczowe oraz wpływając na napięcie skóry. Podgrzewanie warstw skóry do 45 stopni, powoduje przyśpieszony metabolizm oraz regeneracje włókien kolagenowych uzyskując efekt pozbycia się komórek tłuszczowych i napięcie skóry. Zabieg nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji i jest bezinwazyjny. W odczuciach to relaksacyjny masaż gorącą głowicą. Zabieg ułatwia także odprowadzenie płynu limfatycznego, pobudza krążenie i przyspiesza metabolizm komórkowy.

  • Mezoterapia igłowa – to wybrane koktajle podawany za pomocą iniekcji w obszary dotknięte zgromadzoną tkanką tłuszczową. Na drodze mezoterapii igłowej podawany jest preparat, który powoduje rozkład komórek tłuszczowych oraz pobudza komórki do tworzenia kolagenu. To połączenie substancji lipolitycznych (powodując rozkład komórek tłuszczowych) i kompleksów peptydów biomimetycznych (substancje, które odwzorowują naturalnie występujące w naszym organizmie). W efekcie otrzymujemy skórę bardziej napiętą oraz ze zmniejszoną ilością komórek tłuszczowych – uzyskujemy lipolizę, czyli rozkład zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry podczas jednego zabiegu. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są w serii, zazwyczaj od 2-6 zabiegów.

Redukcja wagi ciała a utrata jędrności skóry

Często wraz zbyt szybką utratą zbędnych kilogramów, skóra nie jest w stanie dostosować się do zmian zachodzących w objętości komórek tłuszczowych. Zabiegi takie jak mezoterapia igłowa czy fale radiowe wspomogą proces rozpadu tkanki tłuszczowej ale także poprawią naprężenie i ujędrnienie wiotkiej skóry.

System wykorzystuje fale radiowe o różnych częstotliwościach dzięki czemu urządzenie precyzyjnie trafia w tkankę tłuszczową rozbijając komórki tłuszczowe oraz wpływa na napięcie skóry. Podgrzewanie warstw skóry do 45 stopni, powoduje przyśpieszony metabolizm oraz regeneracje włókien kolagenowych uzyskując efekt pozbycia się komórek tłuszczowych i napięcie skóry.

Tkanka tłuszczowa zlokalizowana nad kolanami

Jest to miejscowe otłuszczenie, które pojawia się w wyniku kumulowania się tłuszczu oraz wiąże się ze spadkiem wiotkości skóry. Bardzo często pojawia się ten problem u osób, które zrzuciły kilka kilogramów. Samymi ćwiczeniami ciężko pracować nad tą częścią ciała, dlatego w klinice możemy wspomóc poprawiając wygląd estetyczny skóry nad kolanami.

Podwójny podbródek

Jest to nadmiar tkanki tłuszczowej i wody w organizmie zlokalizowany w górnej części szyi. Powstaje często w wyniku starzenia się skóry, ale również przy nieprawidłowej postawie ciała oraz błędnej pozycji snu. Wiąże się to ze spadkiem kolagenu i elastyny w skórze. Z czasem może powodować zanik owalu twarzy. 

Nasza klinika specjalizuje się w najnowocześniejszych systemach do zadań specjalnych.  Zapraszamy na konsultację do CosmoMedical Clinic Swarzędz, aby móc dobrać odpowiednie oraz skuteczne terapie zabiegowe i pomóc w wyszczupleniu nawet najbardziej opornej sylwetki.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.