Wyszczuplanie ciała Poznań

Start » Wyszczuplanie

Wyszczuplanie ciała

Wielu z nas boryka się z nadmierną tkanką tłuszczową zlokalizowaną najczęściej w okolicy brzucha, pośladków, ud czy ramion. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne rozwiązania, które przyspieszą proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc. Wyszczuplenie sylwetki pozwoli czuć  się komfortowo oraz pozbyć się odwiecznych kompleksów!

Oporne miejsca

Każdy z nas posiada określony typ figury. Nierzadko zlokalizowanie tkanki tłuszczowej ogranicza się do konkretnych partii ciała, pomimo reszty smukłej sylwetki. Przykładowo przy figurze typu jabłko tkanka tłuszczowa gromadzi się w okolicy brzucha, gdzie ramiona, uda i pośladki zazwyczaj nie wykazują takich tendencji. Przy typie „gruszki” tkanka tłuszczowa zbiera się w okolicy ud i pośladków przy czym górne partie ciała w tym brzuch nie wykazują nadmiernej ilości zgromadzonego tłuszczu. W takich przypadkach pomocne okazują się zabiegi dostępne w naszej klinice.  Wystarczy zgłosić się do nas na konsultację, a wykwalifikowani specjaliści zaproponują skuteczne rozwiązania.

MODELOWANIE CIAŁA FALE RADIOWE NU ERA Poznań

Najskuteczniejsze technologie w redukcji tkanki tłuszczowej

  • Fale radiowe – to i system do redukcji skumulowanej tkanki tłuszczowej, opornej na redukcję. Fale radiowe o dostosowywanej częstotliwości oraz głębokości penetracji skutecznie podgrzewają tkankę i wzmagają procesy obkurczania i likwidowania komórek tłuszczowych. Ze względu na zakres różnych częstotliwości, urządzenie precyzyjnie trafia w tkankę tłuszczową rozbijając komórki tłuszczowe oraz wpływając na napięcie skóry. Podgrzewanie warstw skóry do 45 stopni, powoduje przyśpieszony metabolizm oraz regeneracje włókien kolagenowych uzyskując efekt pozbycia się komórek tłuszczowych i napięcie skóry. Zabieg nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji i jest bezinwazyjny. W odczuciach to relaksacyjny masaż gorącą głowicą. Zabieg ułatwia także odprowadzenie płynu limfatycznego, pobudza krążenie i przyspiesza metabolizm komórkowy.
  • Mezoterapia igłowa – to wybrane koktajle podawany za pomocą iniekcji w obszary dotknięte zgromadzoną tkanką tłuszczową. Na drodze mezoterapii igłowej podawany jest preparat, który powoduje rozkład komórek tłuszczowych oraz pobudza komórki do tworzenia kolagenu. To połączenie substancji lipolitycznych (powodując rozkład komórek tłuszczowych) i kompleksów peptydów biomimetycznych (substancje, które odwzorowują naturalnie występujące w naszym organizmie). W efekcie otrzymujemy skórę bardziej napiętą oraz ze zmniejszoną ilością komórek tłuszczowych – uzyskujemy lipolizę, czyli rozkład zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry podczas jednego zabiegu. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są w serii, zazwyczaj od 2-6 zabiegów.

Redukcja wagi ciała a utrata jędrności skóry

Często wraz zbyt szybką utratą zbędnych kilogramów, skóra nie jest w stanie dostosować się do zmian zachodzących w objętości komórek tłuszczowych. Zabiegi takie jak mezoterapia igłowa czy fale radiowe wspomogą proces rozpadu tkanki tłuszczowej ale także poprawią naprężenie i ujędrnienie wiotkiej skóry.

System wykorzystuje fale radiowe o różnych częstotliwościach dzięki czemu urządzenie precyzyjnie trafia w tkankę tłuszczową rozbijając komórki tłuszczowe oraz wpływa na napięcie skóry. Podgrzewanie warstw skóry do 45 stopni, powoduje przyśpieszony metabolizm oraz regeneracje włókien kolagenowych uzyskując efekt pozbycia się komórek tłuszczowych i napięcie skóry.

Tkanka tłuszczowa zlokalizowana nad kolanami

Jest to miejscowe otłuszczenie, które pojawia się w wyniku kumulowania się tłuszczu oraz wiąże się ze spadkiem wiotkości skóry. Bardzo często pojawia się ten problem u osób, które zrzuciły kilka kilogramów. Samymi ćwiczeniami ciężko pracować nad tą częścią ciała, dlatego w klinice możemy wspomóc poprawiając wygląd estetyczny skóry nad kolanami.

Podwójny podbródek

Jest to nadmiar tkanki tłuszczowej i wody w organizmie zlokalizowany w górnej części szyi. Powstaje często w wyniku starzenia się skóry, ale również przy nieprawidłowej postawie ciała oraz błędnej pozycji snu. Wiąże się to ze spadkiem kolagenu i elastyny w skórze. Z czasem może powodować zanik owalu twarzy. 


Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt