Zaznacz stronę

Depilacja laserowa

Skuteczne, trwałe i bezbolesne usuwanie niechcianych włosów ze skóry.

Depilacja laserowa

Skuteczne, trwałe i bezbolesne usuwanie niechcianych włosów ze skóry.
Zalety depilacji laserowej

Skuteczność

Depilacja laserowa pozwala usunąć owłosienie w niemal każdym miejscu ciała.

Trwałość

Wystarczy po zakończonej serii, powtórzyć zabieg raz do roku w ramach pakietu zabiegów utrwalających.

Bezpieczeństwo

Bez efektu podrażnienia skóry nawet w najbardziej wrażliwych strefach ciała, takich jak bikini czy górna warga.

Efekt po 1 zabiegu

Najnowocześniejsza i specjalnie opatentowana technologia lasera, już po pierwszym zabiegu pozwala wyleczyć stany zapalne skóry.

SKUTECZNOŚĆ

Wieloletnie badania potwierdziły, że podczas zabiegów depilacji, mieszek włosowy jest jedynie uszkadzany. Natomiast LightSheer DESIRE całkowicie go niszczy, co powoduje, że depilacja pozostaje trwała.

DLA KOGO?

Depilacja laserem LightSheer Desire zalecana jest w szczególności osobom zmagającym się z wrastającymi włosami. Najnowocześniejsza i specjalnie opatentowana technologia lasera, już po pierwszym zabiegu pozwala wyleczyć stan zapalny skóry oraz pozbyć się krostek i grudek.

LightSheer DESIRE – najlepszy dostępny sprzęt na rynku

LightSheer DESIRE to zupełnie inny standard niż szeroko dostępne na rynku metody foto-depilacji. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność depilacji laserowej, która nie tylko daje znakomite rezultaty, ale również zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

LightSheer DESIRE jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w depilacji zbędnego owłosienia.

LightSheer DESIRE to zupełnie inny standard niż szeroko dostępne na rynku metody foto-depilacji. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność depilacji laserowej, która nie tylko daje znakomite rezultaty, ale również zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

LightSheer DESIRE jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w depilacji zbędnego owłosienia.

SYSTEM CHŁODZENIA

Końcówka ChillTip umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu.

CERTYFIKATY

Laser medyczny LightSheer DESIRE został wytworzony oraz zatwierdzony certyfikatem bezpieczeństwa do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii i kosmetologii). Ponadto posiada inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

NR 1

Dzięki tym zaletom, w marcu 2013 roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco, LightSheer System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji.

POLECAMY

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu depilacji

Jak działa depilacja laserowa urządzeniem LightSheer Desire?

Your Subtitle Goes Here
3

Selektywna fototermoliza to zjawisko fizyczne, na którym opiera się skuteczne działanie całego zabiegu. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego zawierającego melaninę. Tam zostaje częściowo pochłonięta i doprowadza do zniszczenia wszystkich struktur włosa. Seria zabiegów przy użyciu lasra LightSheer Desire doprowadza do trwałego usunięcia owłosienia. Wieloletnie badania potwierdzają, iż depilacja laserowa przynosi najskuteczniejsze efekty w przypadku włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagenu ). Ze względu na to nasi specjaliści zalecają wykonanie depilacji laserowej w minimum trzech cyklach w odstępach około 6 tygodni.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Your Subtitle Goes Here
3

Przed wykonaniem depilacji laserowej zalecany jest kontakt z naszymi specjalistami. Pozwoli on omówić kondycje zdrowia pacjenta, kolor i rodzaj owłosienia. Konsultacja umożliwi zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu.

Aby móc przystąpić do depilacji laserowej, należy:

 • Przynajmniej pół roku przed zabiegiem odstawić doustną kurację retinoidami,
 • Miesiąc przed planowaną depilacją laserową zaprzestać jakiejkolwiek innej formy depilacji zbędnego owłosienia ( np. depilacja woskiem, pastą cukrową, depilatorem),
 • Przynajmniej trzy tygodnie przed zabiegiem nie stosować maści i kremów z retinoidami,
 • Dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem ostawić leki i zioła światłouwrażliwiające (np. skrzyp, pokrzywa, dziurawiec),
 • Minimum trzy tygodnie przed depilacją laserową zrezygnować z opalania, również w solarium.

W przypadku zastosowania przez pacjenta samoopalaczy depilacja jest możliwa po dokładnym zmyciu produktu i oczyszczeniu ciała.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Your Subtitle Goes Here
3

Przed zabiegiem skóra pacjenta nie może być opalona, ponieważ może doprowadzić to do silnych podrażnień, stanów zapalnych, a nawet podrażnień na skórze. Bezpośrednio w dniu zabiegu pacjent informowany jest o ogoleniu maszynką wybranej partii ciała, która zostanie poddana depilacji laserowej. Zgolenie włosów zwiększa skuteczność zabiegu. Podczas wizyty zostanie przeprowadzony wywiad lekarski, który dotyczyć będzie stanu zdrowia pacjenta, przebytych chorób oraz zażywanych leków. Celem konsultacji jest zebranie informacji medycznej dotyczącej pacjenta, aby zadbać jak największe bezpieczeństwo zabiegu. Przeprowadzona zostanie również próba laserowa na niewielkim fragmencie skóry tak by sprawdzić, jak skóra reaguje na wiązkę lasera. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, przechodzi się do wykonywania całego zabiegu depilacji laserowej. Po jego zakończeniu na partie ciała, na które był stosowany laser, nakłada się preparaty chłodzące i łagodzące, takie jak Alantan, Pantenol, Bepanthen, Cermi żel, Cermi Col lub inne okłady łagodząco- kojące. Nasi specjaliści zalecają używać je aż do momentu zniwelowania dolegliwości.

Należy pamiętać, że po zabiegu depilacji laserowej włosy nadal rosną. Nie wszystkie znajdują się w fazie aktywnego wzrostu (anagenu), a to właśnie ona reaguje na wiązkę lasera. Pozostałe włoski są w fazie uśpienia i nie pochłaniają światła, ponieważ mają zbyt małą ilość melaniny.

Ze względu na to zabieg depilacji laserowej należy powtarzać w górnych partiach ciała co 4-6 tygodni, a w dolnych partiach ciała co 6-12 tygodni.

Najlepsze rezultaty obserwowane są po wykonaniu całej serii zabiegów.

Jakie są zalecenia pozabiegowe i profilaktyka?

Your Subtitle Goes Here
3

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej na skórze pojawiają się niewielkie podrażnienia i obrzęk okołomieszkowy, który znika już po kilku godzinach. W przypadku bardzo wrażliwej skóry obrzęk może utrzymywać się do kilku dni. Można wtedy zastosować wyżej wymienione preparaty łagodząco- kojące.

Po zabiegu depilacji laserowej należy unikać:

 • Opalania na słońcu i w solarium (bezwzględnie!),
 • Samoopalaczy,
 • Gorących kąpieli,
 • Korzystania z sauny i basenu,
 • Preparatów zawierających alkohol i spirytus, które mogą doprowadzić do podrażnienia skóry,

Przez minimum 2 tygodnie po zabiegu stosowania peelingów złuszczających naskórek.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej?

Your Subtitle Goes Here
3
 • Ciąża,
 • Bardzo jasne włosy blond, rude, siwe,
 • Fotodermatozy lub choroby skóry, takie jak bielactwo bądź łuszczyca,
 • Padaczka,
 • Aktywne infekcje skóry w obrębie zabiegu ( bakteryjne, wirusowe, grzybicze) lub aktywna opryszczka
 • Nowotwory i guzy,
 • Świeża opalenizna ( również solarium),
 • Leki światłouczulające (np. leki antydepresyjne, psychotropowe, sterydy, antybiotyki) i niektóre suplementy diety,
 • Terapia retinoidami,
 • Zioła światłouwrażliwiające ( m. in. dziurawiec, nagietek, pokrzywa, skrzyp, herbatki Figura1 i Figura 2),
 • Depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem ( odstawić min. 4 tygodnie przed zabiegiem),
 • Krem z witaminą A, C i z kwasami ( odstawić na min. 2 tygodnir przed zabiegiem),
 • Peelingi, zabiegi złuszczające ( przestać stosować na 2 tygodnie przed zabiegiem),
 • Wcześniejsze niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne,
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Jakie są ceny wykonania zabiegu depilacji laserowej?

Your Subtitle Goes Here
3

Tutaj znajduje się nasz cennik depilacji laserowej.

OPINIE O KLINICE

MIEJSCE WYKONYWANIA ZABIEGU

Zapraszamy do Kliniki – Swarzędz ul. Dworcowa 4.
Drodzy Państwo, od dziś mozemy ugościć Was na zabiegach nie tylko w gabinetach partnerskich, ale także w naszej klinice pod Poznaniem – CosmoMedical Clinic?

Na terenie kliniki jest parking dla gości, więc nie musisz się martwić o miejsce do zaparkowania.

Budynek i pomieszczenia zostały odświeżone i przygotowane na wizytę naszych wymagających Pań i Panów.

Umów się telefonicznie na zabieg depilacji laserowej w CosmoMedical Clinic już dzisiaj!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 9:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 798 526 636
Tel.kom.:+48 723 181 963
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.