mgr Paulina Poczta

Jest wykwalifikowaną specjalistką w dziedzinie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.
W swym gabinecie kosmetycznym korzysta z najnowocześniejszych aparatów, zaś w praktyce zawodowej kieruje się zasadą naturalnego piękna. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od zdobycia tytułu Technika Usług Kosmetycznych na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W tej samej szkole wyższej również ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia.

Oprócz tego posiada tytuł Pedagoga i Dietetyka. Ponadto, ukończyła kursy i szkolenia z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Poznaniu oraz w Warszawie. Obecnie jest czynnym wykładowcą w poznańskich szkołach policealnych o charakterze ćwiczeniowo-przedmiotowym.

Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie. Jej domeną jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Karolina Bieganowska

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i edukacji w Poznaniu. Specjalista w dziedzinie depilacji laserowej.  Każdego dnia służy profesjonalną pomocą, dbając o zdrowie, urodę i samopoczucie naszych klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kongresach i szkoleniach.

W swojej pracy kieruje się zasadami etyki, indywidualizacji i bezpieczeństwa.

Wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów i kursów oraz stosuje umiejętności wynikające z doświadczenia zawodowego. Interesuje się kosmetologią estetyczną z wykorzystaniem nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu medycznego.