Zaznacz stronę

O nas

Kilka słów o naszym zespole

O nas

Kilka słów o naszym zespole

JESTEŚMY

Specjalistami, którzy codziennie dbają o wysoki poziom świadczenia usług.

KOCHAMY

To co robimy dla naszych pacjentów, widząc efekty pracy na własne oczy.

,,PIĘKNO JEST SZTUKĄ, MY ŁĄCZYMY JE Z NAUKĄ, DOŚWIADCZENIEM, POWOŁANIEM I MIŁOŚCIĄ DO ZAWODU.’’

CosmoMedical istnieje od 2014 roku. Filozofia firmy opiera się na najnowocześniejszych systemach laserowych i rozwiązaniach na rynku kosmetologii estetycznej. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Pracujemy na certyfikowanych i bezpiecznych produktach oraz urządzeniach. Niezawodną wiodącą marką, którą posługujemy się w swojej codziennej praktyce to LUMENIS-  lider na światowym  rynku. Dlatego też prężnie współpracujemy z wyłącznym dystrybutorem urządzeń na Polskę -firmą Coherent.

 Niezbędnym aspektem naszej pracy jest współpraca z lekarzami rozmaitych specjalizacji, co stanowi nieodzowny element profesjonalnej i bezpiecznej terapii. Kadra CosmoMedical składa się z osób posiadających pasję do wykonywania swojego zawodu.

ZESPÓŁ

Paulina Poczta

mgr kosmetolog

Jest wykwalifikowaną specjalistką w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. W praktyce zawodowej kieruje się zasadą naturalnego piękna. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od zdobycia tytułu technika usług kosmetycznych na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Na tej samej uczelni wyższej ukończyła także studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Oprócz tego posiada tytuł pedagoga oraz dietetyka. Ponadto, ukończyła kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Poznaniu i Warszawie. Obecnie jest czynnym wykładowcą w poznańskich szkołach policealnych o charakterze ćwiczeniowo – przedmiotowym. Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie. Jej domeną jest profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Karolina Bieganowska

mgr kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalista w dziedzinie laseroterapii i kosmetologii anti-aging.  Każdego dnia służy profesjonalną pomocą, dbając o urodę i samopoczucie naszych klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kongresach i szkoleniach. W swojej pracy kieruje się zasadami etyki, indywidualizacji i bezpieczeństwa. Wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów i kursów oraz stosuje umiejętności wynikające z doświadczenia zawodowego. Interesuje się kosmetologią estetyczną z wykorzystaniem nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu medycznego.

Anna Frąckowiak

kosmetolog

Absolwentka studiów licencjackich kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Dzięki profesjonalnym szkoleniom z zakresu laseroterapii i ciągłym uczestnictwie w konferencjach kosmetologicznych poszerza wiedzę oraz nabywa nowe umiejętności, co wpływa na przebieg i efektywność wykonywanych przez nią zabiegów. W swojej pracy skupia się na potrzebach klienta, indywidualnie planując terapie zabiegowe. Jest pasjonatką szeroko pojętej kosmetologii oraz cechuje się holistycznym podejściem do zdrowia i urody.

COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Karolina Tomczak

Technik Usług Kosmetycznych oraz Technik Farmacji w Wielkopolskiej Szkole Medycznej w Poznaniu. Specjalista w laseroterapii i kosmetologii. 

Absolwentka Akademii Wizażu Maestro Olaf Tabaczyński z tytułem „Make up Artist”. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. W swojej karierze zawodowej stawia na profesjonalizm. Ceni sobie indywidualne podejście do klienta, dbałość o szczegóły i estetykę. Każdego dnia podchodzi z pasją i wielkim zaangażowaniem do swojej prac.

COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Klaudia Chuda

lic.kosmetolog

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu o specjalizacji podologicznej. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza studiami magisterskimi, a także kursami doszkalającymi z podologii i kosmetologii, co wpływa na podniesienie jakości wykonywanych przez nią usług. Celem jej pracy jest przede wszystkim pomoc osobom borykającym się z problemami dotyczącymi stóp, a także kompleksowe podejście do pacjenta. Interesuje się nurtem healthy aging, a także pielęgnacją prozdrowotną.

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

lek. Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

Lekarz Medycyny Estetycznej

Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty radioterapii onkologicznej. Ważnym aspektem tej pracy jest wykonywanie zabiegów wymagających wysokich zdolności manualnych. Jej drugą wielką medyczną pasją jest Medycyna Estetyczna. Od kilku lat stale rozwija się w tej branży odbywając kolejne szkolenia i kursy.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje ukończony na ocenę bardzo dobrą Kurs Medycyna Anti-Aging organizowany przez renomowany ośrodek – Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach związanych z zastosowaniem toksyny botulinowej typu A oraz kwasu hialuronowego w wolumetrii twarzy i w okolicy doliny łez. Odbyła także szkolenia z zastosowania nici PDO oraz liftingujących nici haczykowych BARB 4D, osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej w zabiegach medycyny regeneracyjnej. W wolnym czasie zajmuje się podróżami i fotografią.

Dr n. med. Anna Hochół-Molenda

Dermatolog

Jest specjalistą w zakresie dermatologii oraz wenerologii, z wieloletnim stażem. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych oraz licencjat z zakresu kosmetologii. Regularnie uczestniczy w spotkaniach PTD (Poznańskie Towarzystwo Dermatologiczne) i kursach zawodowych.

W naszej klinice zajmuje się diagnozą i leczeniem trądziku pospolitego oraz różowatego. Wspomina o właściwej pielęgnacji skóry w przebiegu leczenia.

Konsultuje pacjentów z problemami dotyczącymi paznokci (grzybica, łuszczyca, wrastanie płytki) oraz nadmiernego rogowacenia (wspiera w działaniu podologa).

Specjalizuje się w dermatoskopowej ocenie zmian barwnikowych oraz diagnostyce nowotworów skóry.

mgr Lucyna Niemczal

Specjalista podolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Uczestniczka ogólnopolskich konferencji i kongresów oraz kursów i szkoleń praktycznych. Nieustannie pogłębia wiedzę i szuka nowych rozwiązań terapeutycznych.
W codziennej pracy kieruje się holistycznym podejściem, pomaga pacjentom pozbywać się problemów estetycznych jak i zdrowotnych w obrębie stóp.

Certyfikaty:
● Dyplom ukończenia studiów podyplomowych Podologia praktyczna
● Zaawansowane techniki w podologii-hiperkeratozy i zmiany wirusowe
● Ortonyksja klamra metalowa 3 częściowej Orto-S
● Terapia paznokci wrastających się usuwanie fragmentu techniką p24, stosowanie preparatów specjalistycznych, prowadzenie pacjenta opieka pozabiegowa.
● Ortonyksja -klamra Frasera
● Ortonyksja- klamra duoFraser
● interdyscyplinarne warsztaty „Podologia w kulturze zdrowia”
● Modelowanie indywidualnych ortez termoplastycznych
● Rekonstrukcja paznokci-metody mieszane
● Implanty drutowe jednoczęściowe
● Usuwanie modzeli odcisków oraz leczenie pękających pięt, wykonywanie odciążeń.
● Ortonyksja-klamra łańcuszkowa
● Brodawki podeszwowe terapie podologiczne.
● Uczestnictwo w edukacyjnym spotkaniu podologów województwa wielkopolskiego.
● Metoda Arkady
● Zaawansowane techniki -hiperkeratozy, zmiany wirusowe.
● Staż podologiczny w Podoland Wrocław
● Staż podologiczny w Podolog 24 Sulechów

mgr Natalia Hemmerling

Dietetyk i fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – dietetyk i fizjoterapeuta. Służy pomocą zarówno osobom zmagającym się z otyłością jak i cierpiącym z powodu powszechnych obecnie chorób metabolicznych, immunologicznych, czy też zwykłych dysfunkcji pokarmowych.

W codziennej praktyce stara się prowadzić pacjenta w taki sposób, aby wkroczył w nowy – bardziej przyjazny zdrowiu styl życia, a nie tylko osiągnął doraźny sukces. Uważa, bowiem, iż wysiłek wkładany w zmianę nawyków żywieniowych jest inwestycją w zdrowie obecnie i w przyszłości.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Opinie o nas

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 9:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 798 526 636
Tel.kom.:+48 723 181 963
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.