O nas – CosmoMedical Clinic

Kilka słów o naszym zespole

Start » O nas

„Piękno jest sztuką, my łączymy je z nauką, doświadczeniem, powołaniem i miłością do zawodu”

CosmoMedical istnieje od 2014 roku. Filozofia firmy opiera się na systemach laserowych i nowopowstałych rozwiązaniach na rynku kosmetologii estetycznej. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

Pracujemy na certyfikowanych i atestowanych produktach oraz urządzeniach. Niezawodną wiodącą marką, którą posługujemy się w swojej codziennej praktyce to LUMENIS-  lider na światowym  rynku. Niezbędnym aspektem naszej pracy jest współpraca z lekarzami rozmaitych specjalizacji, co stanowi nieodzowny element profesjonalnej i bezpiecznej terapii. Kadra CosmoMedical składa się z osób posiadających pasję do wykonywania swojego zawodu.

  • Jesteśmy
    specjalistami, którzy codziennie dbają o wysoki poziom świadczenia usług.
  • Kochamy
    to co robimy dla naszych pacjentów, widząc efekty pracy na własne oczy.my

Zespół kliniki medycyny estetycznej i laseroterapii

Paulina Poczta

mgr kosmetolog

Jest wykwalifikowaną specjalistką w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii.

W praktyce zawodowej kieruje się zasadą naturalnego piękna. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od zdobycia tytułu technika usług kosmetycznych na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Na tej samej uczelni wyższej ukończyła także studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Oprócz tego posiada tytuł pedagoga oraz dietetyka. Ponadto, ukończyła kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Poznaniu i Warszawie. Obecnie jest czynnym wykładowcą w poznańskich szkołach policealnych o charakterze ćwiczeniowo – przedmiotowym. Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie. Jej domeną jest profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Żaneta Wieczorek

mgr kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, absolwenta Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz terapiach łączonych. Cechuje ją profesjonalizm, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z uśmiechem gdyż uważa, że zadowolony klient to najlepsza wizytówka każdego kosmetologa, a spersonalizowany plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu.

Natasza Nowak

mgr kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Doświadczony kosmetolog z zamiłowaniem do holistycznych terapii. Jej praktyka opiera się na szczegółowych i wnikliwych konsultacjach poprzedzających wszelkie zabiegi. Specjalizuje się głównie w terapiach anti-aging, łącząc zaawansowane metody kosmetologii z podejściem holistycznym.


lek.

Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

Lekarz Medycyny Estetycznej

Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty radioterapii onkologicznej. Ważnym aspektem tej pracy jest wykonywanie zabiegów wymagających wysokich zdolności manualnych. Jej drugą wielką medyczną pasją jest Medycyna Estetyczna. Od kilku lat stale rozwija się w tej branży odbywając kolejne szkolenia i kursy.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje ukończony na ocenę bardzo dobrą Kurs Medycyna Anti-Aging organizowany przez renomowany ośrodek – Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach związanych z zastosowaniem toksyny botulinowej typu A oraz kwasu hialuronowego w wolumetrii twarzy i w okolicy doliny łez. Odbyła także szkolenia z zastosowania nici PDO oraz liftingujących nici haczykowych BARB 4D, osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej w zabiegach medycyny regeneracyjnej. W wolnym czasie zajmuje się podróżami i fotografią.

Dr n. med.
Anna Hochół-Molenda

Dermatolog

Jest specjalistą w zakresie dermatologii oraz wenerologii, z wieloletnim stażem. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych oraz licencjat z zakresu kosmetologii. Regularnie uczestniczy w spotkaniach PTD (Poznańskie Towarzystwo Dermatologiczne) i kursach zawodowych.

W naszej klinice zajmuje się diagnozą i leczeniem trądziku pospolitego oraz różowatego. Wspomina o właściwej pielęgnacji skóry w przebiegu leczenia.

Konsultuje pacjentów z problemami dotyczącymi paznokci (grzybica, łuszczyca, wrastanie płytki) oraz nadmiernego rogowacenia (wspiera w działaniu podologa).

Specjalizuje się w dermatoskopowej ocenie zmian barwnikowych oraz diagnostyce nowotworów skóry.

Natalia Hemmerling

mgr Dietetyk i fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – dietetyk i fizjoterapeuta. Służy pomocą zarówno osobom zmagającym się z otyłością jak i cierpiącym z powodu powszechnych obecnie chorób metabolicznych, immunologicznych, czy też zwykłych dysfunkcji pokarmowych.

W codziennej praktyce stara się prowadzić pacjenta w taki sposób, aby wkroczył w nowy – bardziej przyjazny zdrowiu styl życia, a nie tylko osiągnął doraźny sukces. Uważa, bowiem, iż wysiłek wkładany w zmianę nawyków żywieniowych jest inwestycją w zdrowie obecnie i w przyszłości.

Natalia Furmankiewicz

mgr Dietetyk

Od wielu lat interesuję się zdrowym odżywianiem oraz psychologią. Swoje zainteresowania rozwinęłam studiując dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Na problemy pacjentów staram się patrzeć całościowo – uwzględniając ich zdrowie ale również psychikę. Dzięki temu moi podopieczni uzyskują trwałe rezultaty i czują się komfortowo stosując dietę.

Dietetyka to dziedzina rozwijające się dynamicznie dlatego w dalszym ciągu uczę się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Natalia Pauperowicz

lic. kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Miłośniczka zabiegów stymulujących przebudowę skóry-zarówno z użyciem igieł, jak i technologii laserowych. Cechuje ją wysoka empatia i dbałość o komfort każdego podopiecznego. Głęboko wierzy, że holistyczne podejście przynosi najlepsze efekty zabiegowe, a nie ma lepszego wsparcia terapii niż pielęgnacja domowa. 

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt