Dietetyka Poznań

Start » Dietetyka

Dietetyka

Jest to ważny dział w życiu każdego z nas, gdyż odpowiednie odżywianie poprzez dostarczenie organizmowi witamin, mikro i makro elementów, substancji odżywczych, wody i wszystkich składników odżywczych wpływa bezpośrednio na nasze życie i samopoczucie.

Wartościowe, zbilansowane i odpowiednie żywienie w połączeniu z aktywnością fizyczną i zabiegami podtrzymującymi zdrowy wygląd wpływa na zdrowie, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej odbijając się w wyglądzie naszego ciała, w tym oczywiście jednego z największych narządów, czyli skóry.

Odpowiednie nawodnienie i odżywienie naszej skóry potrafi zachować jej elastyczność i jędrność na długi czas, natomiast jego brak objawia się w utracie i zaniku włókien kolagenowych i elastyny co za tym idzie pojawianie się zmarszczek, cellulitu i wiotkości skóry. W dzisiejszych czasach mimo coraz większej świadomości otyłość wciąż stanowi duży problem wśród społeczeństwa obciążając zdrowie psychiczne i fizyczne.

Z nadmiarem tkanki tłuszczowej zmaga się wiele osób, często jest to miejscowo zlokalizowana tkanka w postaci fałdów tłuszczu, którą ciężko zlikwidować, dopiero w połączeniu z odpowiednią dietą, wysiłkiem fizycznym oraz zabiegami jest możliwe usunięcie jej w zdrowy sposób budując szczupłą sylwetkę bez pozostawienia wiotkiej skóry.

Umów wizytę

Po załadowaniu kalendarza, wybierz interesującą Cię datę.

Natalia Hemmerling – ZnanyLekarz.pl

Cena pierwszej konsultacji

120 ZŁ

Konsultacja dietetyczna – pierwsza wizyta

Wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza składu ciała z omówieniem (czas trwania ok. 40-60 minut). Rozpoczynając współpracę zostaje przeprowadzony wywiad w celu uzyskania informacji między innymi dotyczącymi stanu zdrowia, prowadzonej farmakoterapii i suplementacji, tak aby zaproponowane rozwiązania żywieniowe były z nimi komplementarne. Drogi pacjencie, jeśli planujesz umówić się na pierwszą wizytę, proszę przygotuj odpowiednie informacje na temat Twojego stanu zdrowia i zabierz ze sobą aktualne badania krwi.

Cena kolejnej konsultacji

100 ZŁ

Konsultacja dietetyczna – kolejna wizyta

Przyjemny i relaksacyjny masaż z pomocą penetracji fali radiowej w głąb ciała pozwoli zapomnieć o cellulicie raz na zawsze. Sugerowana seria zabiegów to ok. 5 zabiegów w odstępie tygodnia lub dwóch tygodni. Co najważniejsze, efekty widoczne są niemalże od razu i nasilają się z każdym zabiegiem. Powierzchnia skóry staje się bardziej gładka, jednolita a wgłębienia i guzki zanikają. Pełen efekt terapeutyczny kształtuje się do 3 miesięcy po ostatnim zabiegu.

Cena wizyty kontrolne z jadłospisem na 7 dni

180 ZŁ

Wizyta kontrolna + jadłospis na 7 dni

Analiza składu ciała, konsultacja, omówienie bieżącego jadłospisu i planu żywieniowego na najbliższy czas (na podstawie jadłospisów, które Pacjent posiada już z poprzedniej wizyty)

Cena analizy składu ciała

60 ZŁ

Analiza składu ciała

Pozwala nam na dokładne i rzetelne pomiary sprawdzające stan naszego organizmu, pozwalając nam obliczyć między innymi BMI, masę ciała, masę mięśni szkieletowych, zawartość wody czy stopień otyłości.

Analiza składu ciała Poznań z omówieniem wyniku trwa ok. 15 minut.

Urządzenie pomiarowe do bioimpedancji elektrycznej In Body 120. Dietetyk Poznań City Park

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt