.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Dietetyka

Dietetyka

Dietetyka

Jest to ważny dział w życiu każdego z nas, gdyż odpowiednie odżywianie poprzez dostarczenie organizmowi witamin, mikro i makro elementów, substancji odżywczych, wody i wszystkich składników odżywczych wpływa bezpośrednio na nasze życie i samopoczucie. Wartościowe, zbilansowane i odpowiednie żywienie w połączeniu z aktywnością fizyczną i zabiegami podtrzymującymi zdrowy wygląd wpływa na zdrowie, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej odbijając się w wyglądzie naszego ciała, w tym oczywiście jednego z największych narządów, czyli skóry. Odpowiednie nawodnienie i odżywienie naszej skóry potrafi zachować jej elastyczność i jędrność na długi czas, natomiast jego brak objawia się w utracie i zaniku włókien kolagenowych i elastyny co za tym idzie pojawianie się zmarszczek, cellulitu i wiotkości skóry. W dzisiejszych czasach mimo coraz większej świadomości otyłość wciąż stanowi duży problem wśród społeczeństwa obciążając zdrowie psychiczne i fizyczne. Z nadmiarem tkanki tłuszczowej zmaga się wiele osób, często jest to miejscowo zlokalizowana tkanka w postaci fałdów tłuszczu, którą ciężko zlikwidować, dopiero w połączeniu z odpowiednią dietą, wysiłkiem fizycznym oraz zabiegami jest możliwe usunięcie jej w zdrowy sposób budując szczupłą sylwetkę bez pozostawienia wiotkiej skóry.

Natalia Hemmerling - ZnanyLekarz.pl

KONSULTACJA DIETETYCZNA  – PIERWSZA WIZYTA (100 ZŁ)

Wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza składu ciała z omówieniem (czas trwania ok. 40-60 minut). Rozpoczynając współpracę zostaje przeprowadzony wywiad w celu uzyskania informacji między innymi dotyczącymi stanu zdrowia, prowadzonej farmakoterapii i suplementacji, tak aby zaproponowane rozwiązania żywieniowe były z nimi komplementarne. Drogi pacjencie, jeśli planujesz umówić się na pierwszą wizytę, proszę przygotuj odpowiednie informacje na temat Twojego stanu zdrowia i zabierz ze sobą aktualne badania krwi.

KONSULTACJA DIETETYCZNA – KOLEJNA WIZYTA (160 ZŁ)

Przyjemny i relaksacyjny masaż z pomocą penetracji fali radiowej w głąb ciała pozwoli zapomnieć o cellulicie raz na zawsze. Sugerowana seria zabiegów to ok. 5 zabiegów w odstępie tygodnia lub dwóch tygodni. Co najważniejsze, efekty widoczne są niemalże od razu i nasilają się z każdym zabiegiem. Powierzchnia skóry staje się bardziej gładka, jednolita a wgłębienia i guzki zanikają. Pełen efekt terapeutyczny kształtuje się do 3 miesięcy po ostatnim zabiegu.

wizyta kontrolna  – (80ZŁ)

Analiza składu ciała, konsultacja, omówienie bieżącego jadłospisu i planu żywieniowego na najbliższy czas (na podstawie jadłospisów, które Pacjent posiada już z poprzedniej wizyty)

ANALIZA SKŁADU CIAŁA – (60 ZŁ)

Pozwala nam na dokładne i rzetelne pomiary sprawdzające stan naszego organizmu, pozwalając nam obliczyć między innymi BMI, masę ciała, masę mięśni szkieletowych, zawartość wody czy stopień otyłości.

Analiza składu ciała Swarzędz z omówieniem wyniku trwa ok. 15 minut.

Urządzenie pomiarowe do bioimpedancji elektrycznej In Body 120. Dietetyk Swarzędz

COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.