.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Endermologia

Odkryj moc endermologii - jednego z najchętniej wybieranych zabiegów w naszej klinice, oferuje nie tylko wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, ale też walkę z każdym rodzajem cellulitu.

Endermologia

Odkryj moc endermologii - jednego z najchętniej wybieranych zabiegów w naszej klinice, oferuje nie tylko wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, ale też walkę z każdym rodzajem cellulitu.

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało dostępny w naszej klinice – endermologia gwarantuje wysoką skuteczność oraz efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. Endermologia posiada dwie głowice, jedna przeznaczona jest do masażu i drenażu ciała, natomiast druga – endermolift, do twarzy. Zabieg polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu przyjemnych odczuć dla klienta.

Endermologia jest skutecznym zabiegiem na cellulit wodny, cellulit tłuszczowy jak i mieszany. Poza wysmukloną sylwetką i organizmem wolnym od toksyn, zyskuje się też rozświetloną, jędrną i napiętą skórę.

W celu osiągnięcia maksymalnych efektów zalecane jest wykonanie serii 10 zabiegów w odstępach 2-3 dni/1 raz w tygodniu. Efekty zależą także od indywidualnych cech budowy ciała klienta, jego fizjologii, a także nawyków żywieniowych.

Jak działa endermologia?

System działania polega na pracy głowicy, w której jedna część zasysa skórę do środka, a druga część tę skórę rozmasowuje. Dzięki temu zabieg jest przyjemny, skuteczny i bezpieczny. Endermologia posiada szeroki zakres zastosowań, przy regularny wykonywaniu zabiegu zauważalne jest wygładzenie skóry, redukacja cellulitu oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu głowica masująca jest przesuwana po obszarze zabiegowym.

Powstały w wyniku podciśnienia fałd skórny jest rolowany na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek.
Rolki poruszają się wewnątrz głowicy względem siebie oraz ruchem obrotowym wokół własnej osi. W ten sposób, skóra jest drenowana w różnych kierunkach.

Wskazania do zabiegów endermologii:

 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • Wygładzenie skóry
 • Redukcja cellulitu tłuszczowego i wodnego
 • Ujędrnienie skóry – stymulacja do wytwarzania nowego kolagenu
 • Redukcja obrzęków
 • Poprawa krążenia krwi i limfy
 • Usunięcie toksyn z organizmu
 • Rozluźnienie mięśni i zredukowanie bólu po wysiłku fizycznym

Przeciwwskazania do zabiegów endermologii:

 • Żylaki lub zapalenie żył
 • Choroby nowotworowe
 • Łuszczyca
 • Niewydolność serca
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew

ENDERMOLIFT

Endermolift to nieinwazyjna, skuteczna i w pełni naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Zabieg jest zalecany dla osób borykających się ze skórą pozbawioną blasku, jędrności oraz dla osób zmagających się z zastojem limfy i obrzękami.  Poprzez wielowymiarową stymulację komórkową w tkankach zwiększa syntezę kwasu hialuronowego, pobudza produkcję elastyny i kolagenu, usuwa toksyny oraz odprowadza nadmiar nagromadzonej limfy. Dzięki mikro-impulsom, głowice Lift (opatentowane przez producenta) wytwarzają falę, która łagodnie stymuluje skórę. W zależności od częstotliwości impulsów głowicy (4,8 lub 16 impulsów na sekundę) i wybranej intensywności działania, głowice Lift generują różne natężenie stymulacji, stosownie do rodzaju zabiegu. Wykonywany w ten sposób masaż daje bardzo przyjemne uczucie, ale przede wszystkim nadaje skórze naturalną sprężystość i blask, pozbawiając ją tym samym oznak starzenia się.

Aby cieszyć się efektami należy wykonać od 10-15 zabiegów 2/3 razy w tygodniu. Po serii zabiegów efekty utrzymują się do około 6 miesięcy.

Wskazania do zabiegu endermolift:

 • Zmarszczki wokół oczu, ust, czoła i szyi
 • Obrzęki
 • Opadające powieki
 • Wiotka i rozluźniona skóra
 • Zasinienia i worki pod oczami
 • Utrata owalu twarzy

CENNIK

Zabieg

CENA

Endermologia całe ciało (40 minut )

280zł

Endermologia częściowa (20 minut)

180zł

Drenaż całego ciała

180zł

Zabieg antycellulitowy (30 min)

260zł

Endermolift (twarz)

180zł

Cena stroju

150zł

ENDERMOLIFT - liftingujący zabieg na twarz

180zł

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.