.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Fale radiowe

Fale radiowe to nieinwazyjny sposób na remodeling tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu.

Fale radiowe

Fale radiowe to nieinwazyjny sposób na remodeling tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu.
Fale radiowe wykorzystywane są do wszechstronnych zabiegów na ciało i twarz. Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości i głębokości ciepła, można leczyć różne schorzenia, o różnym stopniu nasilenia, na różnych obszarach ciała i twarzy. Fale radiowe optymalizują skuteczność zabiegów na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach i plecach, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi. 

DLACZEGO ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM FALI RADIOWEJ SĄ SKUTECZNE?

 • system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry twarzy i ciała wyposażony jest w czujnik kontroli temperatury
 • system emituje silne fale radiowe o częstotliwości 470kHz i dużej mocy (250 W), które w zależności od ustawień, powierzchniowo lub bardzo głęboko ogrzewają skórę.
 • Na wskutek podgrzania warstw skóry następuje przyspieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym oraz regeneracja włókien kolagenu.
 • Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości oraz głębokości ciepła, można oddziaływać na różne schorzenia, o różnym stopniu nasilenia, na rozmaitych obszarach ciała jak i twarzy.
 • Urządzenie optymalizuje skuteczność zabiegów na takich partiach jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona i plecy, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY ZABIEGÓW Z WYKORZYSTANIEM FALI RADIOWEJ:

 •  Naturalny efekt odmłodzenia
 • Przyjemne odczucia podczas zabiegu
 • Brak czasu rekonwalescencji

Ponadto system wykorzystuje tzw. APIC (Automatic Power and Impedance Control) – to kontrola temperatury nowej generacji, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej skuteczność. System zapewnia precyzyjne ogrzewanie do zaplanowanej wcześniej głębokości, z przewidywalnymi i spójnymi wynikami. Gdy temperatura skóry zbliża się do docelowej, system RF dzięki technologii APIC automatycznie dostosowuje się do jak najbardziej precyzyjnego ogrzewania. Zabieg należy do procedur potocznie nazywanych „lunchowymi” ponieważ zajmuje około 30 minut w przypadku zabiegu na twarz i około 30-60 minut przy zabiegach na ciało. Zabiegi zapewniają naturalny wygląd i długotrwałe wyniki.

Wskazania:

 • spadek jędrności i elastyczności skóry: podniesienie owalu twarzy i podbródka,ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek,zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, odbudowa kolagenu, konturowania ciała
 • zwiotczenie skóry: obkurczanie i ujędrnianie skóry ciała, podniesienie pośladków, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud
 • cellulit: redukcja cellulitu w obszarach jego występowania – pośladki, uda.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.