.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Fale radiowe NuEra® Tight

NuEra tight to nieinwazyjne fale radiowe służące do remodelingu tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu.

Fale radiowe NuEra® Tight

NuEra tight to nieinwazyjne fale radiowe służące do remodelingu tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu.
?Spektakularne efekty bez okresu rekonwalescencji!
Witamy w nowej erze szybkich, skutecznych i wszechstronnych zabiegów na ciało i twarz!
Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości i głębokości ciepła, można leczyć różne schorzenia, o różnym stopniu nasilenia, na różnych obszarach ciała i twarzy. NuEra tight optymalizuje skuteczność zabiegów na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach i plecach, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi.
Zapraszamy na zabiegi inteligentnymi falami radiowym jakich jeszcze nie było ?

DLACZEGO ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM NuEra tight są tak skuteczne?

  • Lumenis NuEra TM Tight to system kontrolowanych fal radiowych wykorzystywanych do napinania skóry twarzy i ciała (RF), który kreuje nową przyszłość.
  • NuEra Tight emituje silne fale radiowe o częstotliwości 470kHz i dużej mocy (250 W), które w zależności od ustawień, powierzchniowo lub bardzo głęboko ogrzewają skórę.
  • Na wskutek podgrzania warstw skóry następuje przyspieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym oraz regeneracja włókien kolagenu.
  • Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości oraz głębokości ciepła, można oddziaływać na różne schorzenia, o różnym stopniu nasilenia, na rozmaitych obszarach ciała jak i twarzy.
  • NuEra Tight optymalizuje skuteczność zabiegów na takich partiach jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona i plecy, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi.

Najważniejsze zalety zabiegów z wykorzystaniem NuEra Tight:

  • Naturalny efekt odmłodzenia
  • Przyjemne odczucia podczas zabiegu
  • Brak czasu rekonwalescencji

Ponadto system NuEra Tight wykorzystuje tzw. APIC (Automatic Power and Impedance Control) – to kontrola temperatury nowej generacji, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej skuteczność. System zapewnia precyzyjne ogrzewanie do zaplanowanej wcześniej głębokości, z przewidywalnymi i spójnymi wynikami. Gdy temperatura skóry zbliża się do docelowej, system RF, dzięki technologii APIC, automatycznie dostosowuje się do jak najbardziej precyzyjnego ogrzewania.

Zabieg należy do procedur potocznie nazywanych „lunchowymi” ponieważ zajmuje około 10-15 minut w przypadku zabiegu na twarz i około 20-25 minut przy zabiegach na ciało. Zabiegi są szybkie, bezpieczne i efektywne. Zapewniają naturalny wygląd i fantastyczne, długotrwałe wyniki. Wskazania: -spadek jędrności i elastyczności skóry: podniesienie owalu twarzy i podbródka, ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek” , odbudowa kolagenu, konturowania ciała -zwiotczenie skóry: obkurczanie i ujędrnianie skóry ciała, podniesienie pośladków, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud -cellulit: redukcja cellulitu w obszarach jego występowania – pośladki, uda.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.