.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Fibryna

Fibryna

DZIAŁANIE

Fibryna jest białkiem tzw składnikiem osocza krwi. Bierze ona udział w procesach krzepnięcia. Fibryna jest bogata w komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Fibrynę uzyskuje się z krwi pacjenta. Natomiast, aby była możliwość jej pobrania pacjent przed zabiegiem powinien zrobić podstawowe badania morfologiczne w celu ustalenia czy wyniki są w normie oraz musi wypić minimum 5 szklanek wody.

Krew, która pobrana od pacjenta, zostaje poddana specjalnemu wirowaniu. Celem uzyskania efektu wolumetrycznego płynną fibrynę należy podać w dość krótkim czasie. Po kilku minutach od jej pobrania rozpoczyna się naturalny proces wykrzepiania, który uniemożliwia dalszą jej aplikację. Fibrynę należy wymieszać z przygotowanym wcześniej osoczem. Tak przygotowany preparat podaje się pacjentowi.

POSTĘPOWANIA PO ZABIEGU:

  • Należy unikać sauny, solarium przez okres ok 2 tygodni
  • Stosować ochronę SPF 50+ przez okres 2 tygodni

EFEKTY

Jest on widoczny juz po wykonanym zabiegu. Utrzymuje się ok 3-4 tygodnie. Pierwsze efekty odnośnie poprawy napięcia i elastyczności skóry widoczne są po 2 tygodniach od wykonanego zabiegu.
COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.