Fibryna Poznań

Start » Fibryna

Działanie fibryny

Fibryna jest białkiem tzw składnikiem osocza krwi. Bierze ona udział w procesach krzepnięcia. Fibryna jest bogata w komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu. Fibrynę uzyskuje się z krwi pacjenta. Natomiast, aby była możliwość jej pobrania pacjent przed zabiegiem powinien zrobić podstawowe badania morfologiczne w celu ustalenia czy wyniki są w normie oraz musi wypić minimum 5 szklanek wody.

Krew, która pobrana od pacjenta, zostaje poddana specjalnemu wirowaniu. Celem uzyskania efektu wolumetrycznego płynną fibrynę należy podać w dość krótkim czasie. Po kilku minutach od jej pobrania rozpoczyna się naturalny proces wykrzepiania, który uniemożliwia dalszą jej aplikację. Fibrynę należy wymieszać z przygotowanym wcześniej osoczem. Tak przygotowany preparat podaje się pacjentowi.

Efekty

Jest on widoczny juz po wykonanym zabiegu. Utrzymuje się ok 3-4 tygodnie. Pierwsze efekty odnośnie poprawy napięcia i elastyczności skóry widoczne są po 2 tygodniach od wykonanego zabiegu.

Postępowanie po zabiegu:

  • Należy unikać sauny, solarium przez okres ok 2 tygodni
  • Stosować ochronę SPF 50+ przez okres 2 tygodni
Stymulatory tkankowe

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt