.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX

ABLACYJNY LASER FRAKCYJNY

Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX

ABLACYJNY LASER FRAKCYJNY

Innowacyjny laser medyczny amerykańskiego producenta Lumenis – ENCORE ULTRA PULSE to system służący do zadań specjalnych w dziedzinie dermatologii estetycznej. Pozwala nie tylko odmłodzić skórę i pozbyć się bruzd oraz zmarszczek ale także umożliwia pozbycie się uporczywych zmian skórnych takich jak brodawki, znamiona czy narośla. Nieestetyczne blizny oraz defekty naszej skóry pozostaną tylko wspomnieniem. 

Ultra Pulse CO2 to laser o największej dotąd mocy wykorzystywanej w medycynie estetycznej. Wszechstronność, skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów pozwala na pozbycie się nawet najbardziej skomplikowanych problemów skórnych.

Zaawansowana technologia oferuje największy zakres pokrycia pola zabiegowego – nawet do 99 % naświetlanej powierzchni skóry. Głęboka penetracja (do 4 mm ) oraz krótki czas trwania impulsu zapewniają satysfakcjonujące efekty często już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Co2 Encor wykonuje lekarz dr.Magdalena Hojczyk w asyście kosmetologa.

WSKAZANIA 

 • Włókniaki, brodawki, narosla skorne, zmiany barwnikowe
 • Blizny (potradzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe)
 • Leczenie bliznowców
 • Utrata jędrności skory
 • Głębokie zmarszczki i bruzdy

EFEKTY

Widoczne pierwsze rezultaty pojawiają się po ok. 2 tygodniach, pełen efekt po upływie 3-6 miesięcy.

Trwałość efektów – nawet do kilku lat w przypadku odmładzania, a przy usuwaniu zmian skórnych – na stałe.

Często wystarczy wykonać 1 lub 2 zabiegi aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, jednak po upływie kilku miesięcy  zaleca się kolejny zabieg w celu utrzymania zadowalającego rezultatu.

Czym jest laser CO2?

Działanie lasera CO2 polega na emisji wiązki światła, która pochłaniana jest przez tkanki miękkie, co wywołuje odparowanie zawartej w nich wody. Kolumnowe mikronakłucia w postaci „siatki” wywołują strefy termiczne jednocześnie otoczone są zdrową, nienaruszoną tkanką co przyspiesza proces gojenia. Dzięki skróconemu czasowi rekonwalescencji zabieg nie wyklucza nas z codziennych obowiązków na długi okres.

Zabiegi z wykorzystaniem ablacyjnego lasera frakcyjnego są bezkrwawe oraz bezkontaktowe.

Badania kliniczne jak i znak CE Unii Europejskiej gwarantuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo urządzenia. Zazwyczaj zabiegi wykonywane są przy użyciu znieczulenia miejscowego i trwają od kilku do kilkudziesięciu minut (w zależności od lokalizacji i wielkości zmian). Pozostawiają odczyn na skórze w postaci zaczerwienienia, opuchnięcia, mikrourazów w formie strupków oraz zbrązowienia skóry.

PRZECIWWSKAZANIA 

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Choroba nowotworowa
 • Otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 • Stany zapalne skóry oraz uogólnione w miejscu wykonywania zabiegu
 • Aktywna opryszczka
 • Bielactwo
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Przyjmowanie Retinoidów
 • Keloidy – bliznowce

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.