ResurFX jest nieablacyjnym laserem frakcyjnym o długości fali 1565 nm, stymulującym głęboką regenerację kolagenu. Nieablacyjny czyli nie usuwa naskórka. Dlaczego wybraliśmy laser ResurFX ? Postawiliśmy na jakość, daje on wspaniałe i trwałe  wyniki w tak trudnych problemach jak rozstępy, keloidy oraz blizny potrądzikowe, blizny po samookaleczeniach i urazach. Sam system wygładza i spłyca zmarszczki, powodując widoczną poprawę w wyglądzie skóry. Warstwa rogowa naskórka zostaje nie uszkodzona, nie zostaje przerwana ciągłość skóry.

Zabieg ResurFX nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, co pozwala pacjentom na kontynuowanie ich aktywności zaraz po wyjściu z gabinetu. Wysoka moc systemu powoduje, że do osiągnięcia optymalnych wyników leczenia wystarczy jedno przejście przez obszar zabiegowy, co znacznie skraca czas zabiegu i chroni skórę pacjenta. Zaledwie 2-5ciu zabiegów wykonanych co 2-6 tygodni wystarczy do uzyskania widocznych efektów.

ResurFX używa zaawansowanego skanera z wbudowanym stałym chłodzeniem kontaktowym. Zabieg jest komfortowy, a obrzęk i zaczerwienienie występujące po nim są minimalne, może być wykonywany nawet w przerwie na lunch.

Zastosowanie: usuwanie blizn i przebarwień, rozstępów, wygładzanie zmarszczek anty-aging.