.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny erbowy resurfx

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny erbowy resurfx

ResurFX jest nieablacyjnym laserem frakcyjnym o długości fali 1565 nm, stymulującym głęboką regenerację kolagenu. Nieablacyjny czyli nie usuwa naskórka.

EFEKTY

Dlaczego wybraliśmy laser ResurFX ? Postawiliśmy na jakość, daje on wspaniałe i trwałe  wyniki w tak trudnych problemach jak rozstępy, keloidy oraz blizny potrądzikowe, blizny po samookaleczeniach i urazach. Sam system wygładza i spłyca zmarszczki, powodując widoczną poprawę w wyglądzie skóry. Warstwa rogowa naskórka zostaje nieuszkodzona oraz  ciągłość skóry zostaje nieprzerwana.

Zastosowanie: usuwanie blizn i przebarwień, rozstępów, wygładzanie zmarszczek anty-aging.

ZALETY

Zabieg ResurFX nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, co pozwala pacjentom na kontynuowanie ich aktywności zaraz po wyjściu z gabinetu. Wysoka moc systemu powoduje, że do osiągnięcia optymalnych wyników leczenia wystarczy jedno przejście przez obszar zabiegowy, co znacznie skraca czas zabiegu i chroni skórę pacjenta. Zaledwie 2-5ciu zabiegów wykonanych co 2-6 tygodni wystarczy do uzyskania widocznych efektów.

ZABIEG

ResurFX używa zaawansowanego skanera z wbudowanym stałym chłodzeniem kontaktowym. Zabieg jest komfortowy, a obrzęk i zaczerwienienie występujące po nim są minimalne, może być wykonywany nawet w przerwie na lunch.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące ResurFX

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów z użyciem RESURFX?

Your Subtitle Goes Here
3
 • okres ciąży i karmienia piersią
 • niektóre choroby przewlekłe (np. choroby autoimmunologiczne, bielactwo, łuszczyca, cukrzyca)
 • infekcje np. czynna opryszczka
 • tendencje do keloidów (bliznowców)
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • przyjmowanie antykoagulantów (leki przeciwzakrzepowe)
 • choroby nowotworowe
 • leczenie  wit. A i jej pochodnymi -retinoidami  (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia)
 • zioła światło uczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp)
 • leki światło uczulające (antybiotyki, sterydy)
 • nowotwory skóry
 • fotodermatozy
 • stany zapalne skóry
 • skóra opalona, świeża opalenizna, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających
 • stosowanie peelingów
 • choroby tkanki łącznej np. kolagenozy
 • suplementacja beta-karotenu
 • padaczka

Jakie są zalecenia pozabiegowe i profilaktyka?

Your Subtitle Goes Here
3

Po zabiegu na skórze pojawi się efekt podziurkowanej skóry, zaczerwienionej oraz lekko opuchniętej. Dobę po zabiegu obrzęk może się nasilić i utrzymać od 2 – 5 dni. Przez okres 14 – 30 dni należy przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji po zabiegowej. Przez 2 do 3 dni po zabiegu skórę należy myć delikatnie płynem micelarnym lub mleczkiem bezalkoholowym. Ostrożnie należy osuszyć skórę, nie trzeć i nie podrażniać. W szczególności unikać środków zawierających: retinol, spirytus, kwas salicylowy/glikolowy, nadtlenek benzolu, tretinoinę, środki ściągające, peelingi, kwasy itp. Należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego przez okres 14 dni prowadzić oszczędzający tryb życia, unikać sauny, basenu czy też jacuzzi. Bardzo ważne jest unikanie kontaktu ze słońcem czy też korzystanie z solarium minimum dwa tygodnie nie wolno się opalać, warto stosować kremy z filtrami anty-UVA o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 i więcej. Przez pierwsze 3 – 5 dni unikać stosowania makijażu na naświetlane miejsca, po pierwszej dobie od zabiegu można stosować kosmetyki mineralne. Zaleca się nawilżać skórę poprzez picie wody minimum 1l dziennie, oraz zabronione jest spożywanie alkoholu przez 48 godzin od zabiegu

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.