Laseroterapia grzybicy paznokcia Poznań

Start » Laseroterapia grzybicy paznokcia

Usuwanie grzybicy paznokcia przy wykorzystaniu lasera ND:YAG

Współczesna kosmetologia oferuje laseroterapię grzybicy paznokci wykorzystując wiązka świetlną Nd:YAG. W naszej klinice wykorzystujemy laser medyczny o szerokim spektrum zastosowania.

Laser posiada wbudowany program dotyczący leczenia grzybicy paznokci, co niweluje ryzyko dobrania nieodpowiednich parametrów lub głowicy zabiegowej. Dodatkowo system posiada chłodzenie kontaktowe co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Czym jest grzybica paznokcia?

Grzybica to defekt wywołany zakażeniem dermatofitami. Występuje na całym ciele, szczególnie często w miejscach zaciemnionych, narażonych na wilgoć i ucisk. Najczęściej problem diagnozowany jest na paznokciach dłoni i stóp.

Grzybica objawia się zmianą zabarwienia i kształtu płytki paznokcia oraz może się wiązać z nieprzyjemnym zapachem. Często jest następstwem urazu mechanicznego.

Jak wygląda zabieg laserowy na grzybicę paznokcia?

Terapia laserowa grzybicy paznokci wiążę się z delikatnym odczuciem około zabiegowym, nie powodując dyskomfortu u pacjenta. Zabieg trwa 10-20 minut i wykonuje się w odstępach od 4 do 6 tygodni. Efekty zauważalne są najczęściej po 3 miesiącach terapii, co wynika z powolnego wzrostu płytki paznokciowej. Laseroterapia jest alternatywą dla leczenia farmakologicznego.

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt