.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

LASEROTERAPIA GRZYBICY PAZNOKCIA

Usuwanie grzybicy paznokcia przy wykorzystaniu lasera ND:YAG

LASEROTERAPIA GRZYBICY PAZNOKCIA

Usuwanie grzybicy paznokcia przy wykorzystaniu lasera ND:YAG

Współczesna kosmetologia oferuje laseroterapię grzybicy paznokci wykorzystując wiązka świetlną Nd:YAG.

W naszej klinice wykorzystujemy laser medyczny o szerokim spektrum zastosowania. Laser posiada wbudowany program dotyczący leczenia grzybicy paznokci, co niweluje ryzyko dobrania nieodpowiednich parametrów lub głowicy zabiegowej. Dodatkowo system posiada chłodzenie kontaktowe co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Czym jest grzybica paznokcia?

Grzybica to defekt wywołany zakażeniem dermatofitami. Występuje na całym ciele, szczególnie często w miejscach zaciemnionych, narażonych na wilgoć i ucisk. Najczęściej problem diagnozowany jest na paznokciach dłoni i stóp.
Grzybica objawia się zmianą zabarwienia i kształtu płytki paznokcia oraz może się wiązać z nieprzyjemnym zapachem. Często jest następstwem urazu mechanicznego.

JAK WYGLĄDA ZABIEG LASEROWY NA GRZYBICĘ PAZNOKCIA?

Terapia laserowa grzybicy paznokci wiążę się z delikatnym odczuciem około zabiegowym, nie powodując dyskomfortu u pacjenta. Zabieg trwa 10-20 minut i wykonuje się w odstępach od 4 do 6 tygodni. Efekty zauważalne są najczęściej po 3 miesiącach terapii, co wynika z powolnego wzrostu płytki paznokciowej. Laseroterapia jest alternatywą dla leczenia farmakologicznego.

CENNIK USUWANIA GRZYBICY PAZNOKCIA

1 paznokieć 100zł
5 paznokci 400zł
10 paznokci 800zł

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.