.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }
Zaznacz stronę

Leczenie skóry gŁowy

Cierpisz na łysienie genetyczne? Od dawna marzysz o odzyskaniu utraconych włosów na głowie? Teraz jest to możliwe!

Leczenie skóry gŁowy

Cierpisz na łysienie genetyczne? Od dawna marzysz o odzyskaniu utraconych włosów na głowie? Teraz jest to możliwe!
W naszej jesiennej promocji masz okazje z tego skorzystać!

EFEKTY

W dzisiejszych czasach problem łysienia dotyka 70% mężczyzn i 40% kobiet. Alternatywą dla nich jest leczenie utraty włosów po przez naświetlanie Laserem M22. Spektakularność w wynikach badań na rynku amerykańskim spowodowała wprowadzenie przez naszą firmę tej usługi.

Laserowe leczenie utraty włosów jest skutecznym sposobem hamującym proces wypadania włosów oraz przyspieszającym i wzmagającym porost włosów. Zabiegi zaleca się w przypadku: łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet, utraty włosów w okresie menopauzy i okresie poporodowym u kobiet oraz rewitalizacji skóry głowy. Seria zabiegów wymaga od 1 do 5 spotkań.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg laserowej terapii skóry głowy?

Your Subtitle Goes Here
3

Laserową terapię skóry głowy, wykonujemy przy zastosowaniu lasera ResurFx, który jest nieablacyjnym laserem frakcyjnym firmy Lumenis. Głowica lasera przykładana jest do skóry i następuje poddanie jej działaniu promieni lasera, gdzie zachodzi proces tworzenia ściśle uporządkowanej i kontrolowanej sieci mikrouszkodzeń, które zapoczątkowują procesy regeneracyjne w skórze. Odczuwalne jest ciepło i lekkie pieczenie, na skórę głowy nie stosujemy znieczulenia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Your Subtitle Goes Here
3
  • choroby takie jak: bielactwo, łuszczyca,
  • choroby nowotworowe, padaczka,
  • choroby pęcherzowe skóry,
  • rozrusznik serca,
  • skłonność do przebarwień lub bliznowców
  • kobieta w ciąży i karmiąca

Ponadto do zabiegu przeciwwskazaniem jest opalenizna aktywna (minimalna przerwa od ekspozycji na słońce czy też korzystanie z solarium wynosi od 4 – 6 tygodni) Należy również odstawić kremy lub maści z Vit.A, retinoidami oraz Vit.C na 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem. Leki przeciwbólowe należy odstawić 2dni przed zabiegiem IPL, jedyny dopuszczalny to Apap. Ponadto zioła takie jak: dziurawiec, rumianek, skrzyp polny, mniszek lekarski, pokrzywa, zioła szwedzkie, nagietek, herbata figura i Deprim też są przeciwwskazaniem do zabiegów ResurFx.

Jakie są zalecenia pozabiegowe i profilaktyka?

Your Subtitle Goes Here
3

Po zabiegu na skórze pojawi się efekt podziurkowanej skóry, zaczerwienionej oraz lekko opuchniętej. Dobę po zabiegu obrzęk może się nasilić i utrzymać od 2 – 5 dni. Przez okres 14 – 30 dni należy przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji po zabiegowej. Przez 2 do 3 dni po zabiegu skórę należy myć delikatnie płynem micelarnym lub mleczkiem bezalkoholowym. Ostrożnie należy osuszyć skórę, nie trzeć i nie podrażniać. W szczególności unikać środków zawierających: retinol, spirytus, kwas salicylowy/glikolowy, nadtlenek benzolu, tretinoinę, środki ściągające, peelingi, kwasy itp. Należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego przez okres 14 dni prowadzić oszczędzający tryb życia, unikać sauny, basenu czy też jacuzzi. Bardzo ważne jest unikanie kontaktu ze słońcem czy też korzystanie z solarium minimum dwa tygodnie nie wolno się opalać, warto stosować kremy z filtrami anty-UVA o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 i więcej. Przez pierwsze 3 – 5 dni unikać stosowania makijażu na naświetlane miejsca, po pierwszej dobie od zabiegu można stosować kosmetyki mineralne. Zaleca się nawilżać skórę poprzez picie wody minimum 1l dziennie, oraz zabronione jest spożywanie alkoholu przez 48 godzin od zabiegu.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-017 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.