.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Zabiegi laserowe w leczeniu łysienia

Naświetlanie skóry głowy laserem frakcyjnym nieablacyjnym

Zabiegi laserowe leczenie łysienia

Naświetlanie skóry głowy laserem frakcyjnym nieablacyjnym

NAŚWIETLANIE SKÓRY GŁOWY LASEREM FRAKCYJNYM 

Technologia lasera nieablacyjnego pozwala odzyskać włosy w miejscu ich wypadania czy znacznego przerzedzenia. Spektakularność w wynikach badań na rynku amerykańskim spowodowała wprowadzenie przez naszą klinikę tej usługi. Laserowe leczenie utraty włosów jest sposobem hamującym proces wypadania włosów oraz przyspieszającym i wzmagającym porost włosów. Zabiegi laserowe na skórę głowy to alternatywa dla przeciwników iniekcji lub pacjentów zdyskwalifikowanych z innych metod z różnych przyczyn. Laser frakcyjny to nieablacyjny system wyposażony w głowicę o chłodzeniu kontaktowym co minimalizuje odczucie jakiegokolwiek dyskomfortu do minimum.

EFEKY ZABIEGÓW

W dzisiejszych czasach problem łysienia dotyka 70% mężczyzn i 40% kobiet. Alternatywą dla nich jest leczenie utraty włosów poprzez naświetlanie laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Spektakularność w wynikach badań na rynku amerykańskim spowodowała wprowadzenie przez naszą firmę tej usługi.

Laserowe leczenie utraty włosów jest skutecznym sposobem hamującym proces wypadania włosów oraz przyspieszającym i wzmagającym porost włosów. Zabiegi zaleca się w przypadku: łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet, utraty włosów w okresie menopauzy i okresie poporodowym u kobiet oraz rewitalizacji skóry głowy. Seria zabiegów wymaga od 1 do 5 spotkań.

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

DZIAŁANIE LASEROWEJ STYMULACJI WŁOSÓW

Działanie zabiegu laserowego na skórę głowy opiera się na laserowej stymulacji mieszków włosowych, co skutkuje odzyskaniem utraconych włosów, zagęszczeniem i przyspieszeniem ich wzrostu, lepszym odżywianiem cebulek, poprawą ukrwienia. Zabieg ResurHAIR reguluje także wydzielanie sebum co istotnie przyczynia się do ograniczenia nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy. Laserowa stymulacja owłosienia polega na oddawaniu krótkich impulsów laserowych w postaci sieci mikronakłuć na powierzchni całej skóry głowy. Pierwsze efekty zabiegu ResurHAIR widoczne są już po upływie kilku tygodni po pierwszym zabiegu. Bezbolesny praktycznie zabieg naświetlania skóry głowy laserem frakcyjnym trwa do 30 minut i nie wiąże się z żadnym okresem rekonwalescencji. Zabieg nie wymaga znieczulenia i wykonywany jest w serii od 3-5 zabiegów, co ok. 2 tygodnie, a serie zabiegowe mogą odbywać się także w okresie letnim. Przed zabiegiem laserowej terapii łysienia zalecane jest umycie skóry głowy na dzień przed wizytą. Należy zrezygnować także z zastosowania wcierek, odżywek czy produktów do stylizacji włosów. Bezpośrednio po zabiegu naświetlania skóry głowy można zaobserwować lekkie zaczerwienienie, które bardzo szybko i samoistnie ustępuje. Przez okres 14 – 30 dni należy przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji pozabiegowej. Bardzo ważne jest unikanie kontaktu ze słońcem czy też korzystanie z solarium minimum dwa tygodnie po zabiegu. Zalecane jest picie wody minimum 1,5l dziennie, oraz zabronione jest spożywanie alkoholu przez 48 godzin od zabiegu. ResurHair jako laserowa stymulacja porostu włosów to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, chcących poprawić stan swoich włosów. Zabieg sprawdzi się przy nadmiernej utracie włosów także w czasie menopauzy lub okresie poporodowym.

Przeciwskazania do terapii laserowej

Przeciwwskazania do terapii laserowej to ciąża i karmienie piersią, aktywne infekcje wirusowe/grzybicze/bakteryjne, zioła i suplementy ziołowe na bazie dziurawca, skrzypu polnego czy pokrzywy, a także leki fotouczulające (antybiotyki, sterydy). W przypadku dosutnej terapii retinoidami należy odczekać ok. 6 miesięcy od zakończenia terapii.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.