.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Laserowy lifting twarzy CO2

Laserowy lifting twarzy CO2

Laserowy lifting twarzy CO2

W naszej ofercie posiadamy intensywny zabieg laserowy połączony z podaniem osocza bogatopłytkowego podczas jednej wizyty. Laserowy lifting pozwala skutecznie odmłodzić skórę i pozbyć się bruzd oraz zmarszczek. W widoczny sposób zagęszcza strukturę skóry oraz znacząco poprawia owal twarzy. Sprawdzi się przede wszystkim u osób w wieku dojrzałym, z widocznymi oznakami starzenia oraz u pacjentów chcących działać profilaktycznie.

W odróżnieniu do tradycyjnych technik – chirurgiczny lifting twarzy, zabieg laserowy cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa, gwarantuje osiągnięcie naturalnych efektów bez zmian rysów twarzy oraz nikłymi skutkami ubocznymi – jeśli w ogóle się pojawiają. Właśnie dlatego zdecydowana większość naszych pacjentów docenia technologie laserowe dostępne w naszej klinice.

Pierwszy etap zabiegu – Resurfacing ablacyjnym laserem CO2

W pierwszej kolejności wykonywany jest ablacyjny resurfacing. Naświetlanie skóry laserem CO2 powoduje intensywne podgrzanie a następnie częściowe odparowanie tkanki. Na powierzchni skóry widoczna jest sieć mikronakłuć spowodowanych wiązką laserową. Pojawia się zaczerwienienie oraz lekki obrzęk.

Drugi etap zabiegu – Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe pobierane jest bezpośrednio od pacjenta na drodze pobrania krwi. Z pobranej próbki za pomocą odwirowania uzyskuje się osocze bogate w komórki macierzyste.

Podanie osocza bogato płytkowego bezpośrednio po zabiegu laserowym znacząco przyspiesza procesy regeneracji a także wzmaga odbudowę włókien kolagenu i przyczynia się do zwiększenia intensywności efektu odmłodzenia.

Połączeniu obu metod zabiegowych, czyli lasera frakcyjnego z osoczem zapewnia gwarancję znacznie szybszego gojenia, skrócenie okresu rekonwalescencji, zmniejszenie ryzyka powikłań oraz zwiększenie zagęszczenia skóry a także zwiększoną redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn i porów.

W naszej klinice przed każdym zabiegiem z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 lekarz kwalifikując pacjenta przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad oraz weryfikuje stan zdrowia. Laserowy Lifting twarzy Swarzędz w CosmoMedical Clinic to jedna z najskuteczniejszych metod, opierająca się na najmocniejszym systemie laserowym dostępnym na medycznym rynku.. 

Wskazania do zabiegu

  • Utrata jędrności i elastyczności skóry
  • Utrata gęstości skóry
  • Zmarszczki i bruzdy
  • Opadający owal twarzy i wiotkość
  • Przebarwienia i blizny
  • Rozszerzone pory
  • Fotostarzenie (zwłaszcza skutki wieloletniego opalania)

Zabieg laserowego liftingu twarzy poprzedza obszerna konsultacja lekarska. Odpowiednia kwalifikacja pacjenta do zabiegu znacząco wpływa na powodzenie i efektywność zabiegu. Podczas konsultacji szczegółowo zostanie omówiony plan pielęgnacji skóry po zabiegu, a także jak będą przebiegały poszczególne etapy gojenia. Nasi pacjenci objęci są opieką pozabiegowa i pozostają w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym oraz personelem kliniki.

PRZECIWSKAZANIA

Przeciwwskazania do laserowego liftingu twarzy: ciąża i okres laktacji, choroby nowotworowe, choroby krwi, świeża opalenizna, peelingi, stosowanie kosmetyków z kwasami, zażywanie antybiotyków/sterydów, ziół o działaniu fotouczulającym (dziurawiec, pokrzywa, skrzyp polny, nagietek), choroby o podłożu autoimmunologicznym, zaawansowana cukrzyca, bielactwo, łuszczyca oraz leczenie pochodnymi witaminy A (retinoidy)

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.