.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Nucleofill

Nucleofill

DZIAŁANIE

Nucleofill to preparat przeznaczony do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Jest to innowacyjny zabieg działający na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia.

To niepowtarzalne działanie na poziomie komórkowym, daje efekt wyraźnego i przede wszystkim długotrwałego odmłodzenia.

Nucelofill to innowacyjna biotechnologia w medycynie estetycznej i anti-agingu. Naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy kierunek działania polega na pobudzeniu receptorów na fibroblastach w skórze, dzięki czemu przekształcają się one w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej optyczne uniesienie.

Drugi mechanizm powoduje usunięcie wolnych rodników i odpowiada za działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. W konsekwencji skóra staje się nawilżona i jędrna.

Ostateczny efekt działania Nucleofillu jest subtelny, naturalny i nie powoduje zmiany rysów twarzy pacjenta.

Odpowiedni preparat [ Nucleofill Medium lub Strong] dobiera lekarz medycyny estetycznej podczas konsultacji z pacjentem.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucelofil wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

WSKAZANIA

  • Niedotleniona i odwodniona skóra
  • Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności
  • Skóra narażona na stres oksydacyjny
  • Rozstępy i blizny
  • Skóra wymagająca liftingu
COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.