.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Plasma Complex

Plasma Complex

DZIAŁANIE

Jest terapią bezpieczną, mało inwazyjną, metoda w której wykorzystujemy synergię działania własnych komórek macierzystych zawartych w fibrynie pobrane z krwi pacjenta oraz fibrynę strukturalną. Jest to niezwykła terapiach u pacjentów, których skóra wymaga silnej stymulacji, regeneracji i odmłodzenia. Fibryna pobrana z krwi pacjenta I-PRF to koncentrat komórek, który inicjuje proces regeneracji. Umożliwia odtworzenie każdej tkanki, której potrzebuje organizm w procesie regeneracji.

W celu wykonania zabiegu komórkami macierzystymi, pobiera się od pacjenta krew lub tkankę tłuszczową w niewielkiej ilości. Lekarz wykonuje procedurę odwirowania materiału i przygotowuje specjalną frakcję fibryn. Podaje je podskórnie w ramach mezoterapii lub liniowo. Dla zapewnienia pacjentowi komfortu przebycia iniekcji, lekarz stosuje krem znieczulający.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
  • Choroba nowotworowa ( chyba, że minęło minimum 5 lat od zakończenia leczenia)
  • Choroby autoimmunologiczne ( np. reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca, toczeń, Hashimoto)
  • Ostre i przewlekłe zakażenia wirusowe ( HCV, HBS, HIV)
  • Infekcje /opryszczka
  • Choroby krwi z zaburzeniami funkcji, liczby płytek krwi czy krzepliwości
  • Cukrzyca
  • Ciąża i okres karmienia
  • Choroby wątroby lub/i nerek

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.