.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Wypełnianie i powiększanie ust Poznań

Wypełnianie i powiększanie ust Poznań

Wypełnianie i powiększanie ust w CosmoMedical Clinic

 Naturalne, uwydatnione i zmysłowe usta to marzenie niejednej kobiety. Medycyna estetyczna przychodzi z pomocą także w przypadku dysproporcji lub asymetrii ust. Zabieg powiększania ust to jeden z najpopularniejszych wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. 

Zabieg powiększania ust jest niezwykle krótki a efekty zabiegu widoczne są od razu po. Pełna implantacja kwasu hialuronowego następuje po około 2-3 tygodniach. Wtedy to należy oceniać efekt końcowy i podejmować decyzję o ewentualnym dołożeniu preparatu. 

Preparaty używane do powiększania ust są na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, dzięki czemu można wymodelować i nadać odpowiedni kształt czerwieni wargowej. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie i to dzięki niemu skóra jest nawilżona, napięta i pozbawiona zmarszczek. . Po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym zauważalne jest ich nawilżenie oraz lepsze ukrwienie.

WSKAZANIA

  • małe usta

  • wąskie usta

  • asymetria ust

  • dysproporcja warg względem siebie

  • brak objętości 

  • suchość ust

PRZECIWSKAZANIA

  • aktywna opryszczka wargowa

  • ciąża

  • skłonność do bliznowacenia

  • obniżona krzepliwość krwi

COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

szczegóły dotyczące przebiegu zabiegu

 Sam zabieg zajmuje maksymalnie do 30 minut więc jest dość szybki i małoinwazyjny. Jeśli chodzi o odczucia bólowe podczas zabiegu wypełniania ust to są one minimalne dlatego że, przed iniekcją zastosowane jest znieczulenie w formie maści. Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest odczyn w postaci opuchlizny, zaczerwienienia i drobnych siniaków. Wszystkie te objawy mijają samoistnie już po upływie kilkunastu dni. Efekty zabiegu utrzymują się zazwyczaj od 10-12 miesięcy 

Wypełnienie ust to idealne rozwiązanie na pełne i podkreślone usta. Z zabiegu powiększania ust korzystają zarówno pacjentki jak i pacjenci w zróżnicowanym wieku. Modelowanie ust wizualnie poprawia proporcje twarzy, a także opóźnia proces starzenia się skóry wokół ust. Na tą chwile istnieje wiele technik i metod wypełniania i powiększania ust: Russian lips czy metoda na płasko, to tylko jedne z nielicznych. Lekarz medycyny estetycznej po konsultacji i dokładnym wywiadzie dobiera odpowiednią technikę i preparat. W rękach doświadczonego specjalisty nie musimy obawiać się sztucznych i przerysowanych efektów. Nasi lekarze przykładają bardzo dużą wagę do naturalnych efektów.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.