.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Poznaj szczegóły dotyczące zabiegów na redukcję zmarszczek

REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Poznaj szczegóły na redukcję zmarszczek

REDUKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Nasza skóra nieustannie starzeje się i traci sprężystość oraz gęstość. Wraz z upływem czasu pojawiają się zmarszczki mimiczne oraz pogłębiają się bruzdy. Skóra ewidentnie robi się cieńsza, mniej elastyczna i mniej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Chcąc zachować młody wygląd twarzy na dłużej, musimy zadbać o prawidłową pielęgnację domową oraz uzupełnić potrzeby skóry profesjonalnymi zabiegami w gabinecie przy wykorzystaniu skutecznych technologii.

Laser frakcyjny ablacyjny

Zabieg laserem CO2 przeprowadza się na cerze z widocznymi oznakami starzenia. Pierwsze efekty widoczne są zazwyczaj już po ok. miesiącu, natomiast pełen efekt przybiera na sile przez 6-8 miesięcy. Głębokie bruzdy i zmarszczki z czasem wypłycają się, a ewentualne przebarwienia rozjaśniają się. Nierówności i blizny stają się mniej widoczne, natomiast koloryt skóry ujednolica się. Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi ok. 1-2 tygodnie. Na powierzchni skóry widoczne jest zaczerwienienie, obrzęk a następnie punktowe strupy przypominające drobną siateczkę.

Laser fakcyjny nieablacyjny 

Laser nieablacyjny to alternatywa dla osób chcących wypróbować technologie laserowe w procesie odmładzania twarzy, jednak nie mogące pozwolić sobie na wyłączenie z życia codziennego. Zabieg nieablacyjnym laserem frakcyjnym nie wiąże się z okresem rekonwalescencji, na skórze nie ma ran ani strupów, jest to tzw. zabieg lunchowy. Mimo swojej delikatności w zewnętrznym oddziaływaniu, przynosi efekty wewnątrz struktury skóry, wymuszając jej przebudowę, produkcję nowych włókien kolagenu oraz proces naprawczy dla włókien już uszkodzonych czy rozciągniętych. Jedynym odczynem jest zaczerwienienie po zabiegu i niewielki obrzęk. Efekty widoczne są po ok. miesiącu, zalecana jest seria ok. 3 zabiegów w odstępie 6 tygodni.

STYMULATORY TKANKOWE

Dzięki stymulatorom tkankowym możemy osiągnąć efekt zauważalnego liftingu twarzy, poprawę jej nawilżenia oraz ujędrnienia. Działanie stymulatorów tkankowych opiera się na biostymulacji obszarów skóry, do których zostają podane przy pomocy iniekcji. Stymulatory tkankowe zawierają w swoim składzie wyselekcjonowane substancje przeznaczone do podania w głąb skóry. Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych charakteryzuje się skąpą ilością wkłuć. Całą procedurę poprzedza znieczulenie w formie maści, dlatego dyskomfort podczas zabiegu jest ograniczony, a odczyn po zabiegu jest praktycznie niewidoczny. Rezultaty zabiegu widoczne są zazwyczaj bezpośrednio po zejściu z fotela, jednak na pełen efekt należy poczekać ok. 2-3 miesięcy.

KWAS HIALURONOWY

Wypełnianie kwasem hialuronowym to nieodzowne wsparcie przy utracie konturu twarzy, przy opadających polikach (tzw. chomiki), ale także, aby podnieść owal twarzy, optycznie ją wyszczuplić i nadać odpowiednich rysów oraz wypełnić powstałe ubytki. Dodatkowo iniekcja kwasem hialuronowym pozwoli na długotrwałe nawilżenie skóry od wewnątrz. Wolumetria twarzy z wykorzystaniem zaawansowanych technik podawania wypełniaczy przynosi znakomite efekty w przypadku bardzo wyraźnych oznak starzenia. Odpowiedni dobór gęstości wypełniaczy i techniki ich podania przyczyniają się do długotrwałych i naturalnych efektów utrzymujące się nawet do 2 lat.

BOTOKS – TOKSYNA BOTULINOWA

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej likwidują zmarszczki mimiczne. Z tego zabiegu mogą skorzystać zarówno osoby bardzo młode jak i w wieku dojrzałym. Botoks działa paraliżująco na skurcze mięśni. Dzięki temu zahamowany zostaje ruch mięśni, a zmarszczki oraz bruzdy widocznie spłycają się lub całkowicie zanikają. Najczęstszym obszarem do iniekcji toksyną botulinową jest: czoło (zmarszczki poziome i tzw. lwia zmarszczka) i okolice oka (tzw. Kurze łapki). Ponadto botoks bardzo często wykorzystywany jest, aby pozbyć się uśmiechu dziąsłowego, tzw. Gummy smile czy do leczenia nadpotliwości dłoni, stóp czy pach.

FALE RADIOWE – NUERA TIGHT LUMENIS 

Fale radiowe to technologia do napinania wiotkiej skóry. Dzięki kontrolowanemu podgrzewaniu włókien skóry, doprowadzamy do ich skrócenia, naprężenia i stymulacji. Efekty, które widoczne są już bezpośrednio po zejściu z fotela to widocznie ujędrniona skóra. Lifting, elastyczność i sprężystość to rezultaty które po wykonaniu serii 5-6 zabiegów zostaną z nami na ok. 12 miesięcy. Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych działa jak „żelazko” i pozostawia skórę napiętą i wyrównaną. W dodatku jest to zabieg przyjemny i relaksujący w odczuciach. Masaż wykonywany rozgrzaną elektrodą trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Odmładzanie falami radiowymi jest szczególnie kierowane do osób, które dopiero zaczynają swoje działania w anti-aging. Zabieg często nazywany jest również bankietowym, dlatego że bezpośrednio po skóra wygląda na wypoczętą, napiętą i zregenerowaną, zmarszczki są widocznie płytsze a owal twarzy uniesiony. Fale radiowe to zabiegi dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku – istnieje możliwość indywidualnego doboru parametrów oraz elektrod w zależności od potrzeb skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Koktajle wykorzystywane w mezoterapii igłowej najczęściej zaopatrują naszą skórę od wewnątrz w niezbędne składniki odżywcze i nawilżające. Mezoterapia igłowa to często podstawowy zabieg, który przyczynia się do wizualnego odmłodzenia twarzy, szyi i dekoltu ale także jako terapia po intensywnym przesuszeniu, czy uszkodzeniu skóry. Im lepsze nawilżenie naszej skóry, tym mniej widoczne są jakiekolwiek oznaki starzenia się skóry. W zabiegu mezoterapii igłowej na drodze iniekcji zostają podane najczęściej kompleksy peptydów, witamin czy kwasu hialuronowego. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona a na jej powierzchni przez kilka godzin mogą utrzymywać charakterystyczne „kulki” czyli depozyty podawanej substancji. Jest to normalny odczyn, który samoistnie mija. Już na następny dzień skóra jest lepiej nawilżona, napięta, wygładzona a zmarszczki mniej widoczne. W naszej klinice posiadamy wachlarz usług, aby odmłodzić Twoją skórę. Służymy również pomocą w zakresie doboru pielęgnacji domowej oraz poprowadzimy Cię jak wykonywać codzienną rutynę w bezpieczny i efektywny sposób.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.