.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

ZABIEGI POPRAWIAJĄCE JĘDRNOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY

ZABIEGI POPRAWIAJĄCE JĘDRNOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY

Zabiegi poprawiające jędrność i napięcie skóry

Z wiekiem nasza skora ulega zwiotczeniu, oznacza to, że zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody i zdrowy wygląd naszej skory. Utrata jędrności, spadek aktywności mięśni oraz działanie grawitacji doprowadzają do pojawienia się nieestetycznej obwisłej skory, która jest kompleksem wielu osób.

Proces ten rozpoczyna się już po 25 roku życia, natomiast nie jest to jedyna przyczyna, na spadek jędrności skory maja również wpływ między innymi ciąża oraz duża redukcja wagi ciała. Zabiegi ujędrniające stosujemy więc nie tylko w przypadku widocznych procesów starzenia skory, ale również profilaktycznie, aby opóźnić ten proces.

Przedstawiamy nasze najskuteczniejsze rozwiązania na ujędrnienie skóry, jakie posiadamy w naszej ofercie

platforma laserowa

Jest to platforma laserowa, która posiada kilka głowic umożliwiających walkę zwiotkością skory zarówno na twarzy jak i na ciele. Ujędrnić skore możemy za pomocą dwóch systemów:

  • IPL – czyli działanie światłem IPL, inaczej zwane fotoodmładzaniem.  Jest to metoda bezinwazyjna, która poprawia wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz innych części ciała. Światło poddrzewa tkanki, co prowadzi do skracania i odbudowywania włókien kolagenowych oraz elastyny. Dzięki temu skóra widocznie się ujędrnia i wygląda młodziej.

Ilość zabiegów proponowanych w serii: od 3 do 5, wykonywanych co 4 tygodnie. 

  • Laser frakcyjny nieablacyjny (1064nm) – nieablacyjny laser frakcyjny, idealny do zabiegów ujędrnienia i intensywnego odmłodzenia skóry. Laser tworzy w skórze mikrouszkodzenia, które pobudzają procesy regeneracyjne w wyniku czego produkowany jest kolagen i elastyna. Błyskawiczny czas rekonwalescencji i brak przerwania ciągłości skóry sprawia, że większość pacjentów decyduje się na zabieg laserowy frakcyjny zagęszczający strukturę skóry.

Ilość zabiegów w serii: od 3 do 6, wykonywanych co 4-6 tygodni.

KONTROLOWANE PODGRZEWANIE – FALE RADIOWE

System kontrolowanych fal radiowych wykorzystywany jest do napinania skóry twarzy, ale także ciała. Urządzenie emituje fale radiowe o dużej częstotliwości wpływające na głębokie warstwy skóry. Na skutek intensywnego podgrzania następuje przyśpieszenie metabolizmu i regeneracja włókien kolagenowych i elastyny. System posiada 5 częstotliwości, co pozwala na prace w każdej warstwie skóry i niweluje problem utraty jędrności na każdej partii ciała. Efekty napięcia się skóry i zredukowania wiotkości widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabiegi falami radiowymi nie wiążą się z żadnym okresem rekonwalescencji po, są przyjemne i relaksujące w odczuciach.

Najczęstsze problemy związane z wiotkością i utratą jędrności skóry

Brzuch po ciąży – podczas ciąży skóra u kobiety bardzo się rozciąga i uszkadza włókna kolagenowe i elastynę, zmniejszając przy tym napięcie skóry. Obserwujemy często wtedy rozstępy oraz nadmiar skóry. Świetnym rozwiązaniem ujędrniającym będzie seria zabiegów falami radiowymi lub/i seria zabiegów frakcyjnych, które w kontrolowany sposób wpłyną na wytworzenie się nowych włókien w skórze.

Wiotkość skóry ramion tzw. pelikany oraz obwisła skóra nad kolanami – czyli skóra, która utraciła jędrność pod wpływem czasu i działającej grawitacji. Problem ten dotyka częściej kobiet. Związane jest to z większą ilością tkanki tłuszczowej oraz z powięzią (błona zbudowana z włókien kolagenowych i elastyny łatwiej ulega degradacji.

W tym przypadku można wykonać serię zabiegów falami radiowymi oraz zabieg frakcyjny. Wskazana będzie również mezoterapia igłowa z użyciem stymulatorów tkankowych na ciało.

przeciwskazania do zabiegów ujędrniających

  • Zapalenie dróg limfatycznych 
  • Żylaki w miejscu zabiegowym 
  • Infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne
  • Nowotwory
  • Zakrzepica
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Stany zapalne w obszarze zabiegowym
COSMOMEDICAL POZNAŃ | DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ | LASEROTERAPIA M22 | KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA | POZNAŃ |

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.