.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX

Nowatorski za względu na zastosowanie innowacji technologicznych oraz nowe możliwości terapeutyczne.

Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX

Nowatorski za względu na zastosowanie innowacji technologicznych oraz nowe możliwości terapeutyczne.

INNOWACYJNOŚĆ TECHNOLOGICZNA I TERAPEUTYCZNA

Jest to jedyny laser CO2 o niezwykle krótkim, subnanosekundowym czasie narastania impulsu. Wysoka energia krótkiego impulsu o czasie trwania poniżej 2 msek osiągająca w maksimum 225 mJ , z szybkością powtarzanie impulsu do 1000 Hz w połączeniu z dwoma skanerami frakcyjnymi o różnej charakterystyce stanowi unikatowe osiągnięcie w kontrolowanym, powtarzalnym, minimalnie inwazyjnym oddziaływaniu na tkankę.

Laser jest zaopatrzony w trzy niezależne tryby pracy typu frakcyjnego.

DEEP FX

Działa wąską, skolimowaną, wysokoenergetyczną, wiazką światła tworząc kolumny silnie podgrzanej skóry o regulowanej gęstości i głębokości silnie stymulujące wzrost nowego kolagenu.

ACTIVE FX

Dostarcza wiązki skolimowanej i telecentrycznej, co zezwala na niezalezne od odległosci jednorodne i precyzyjne działanie, a możliwość włączenia zimnego skanu stochastycznego CPG zezwala na kontrolowanie stopnia podgrzania, kształtu, obszaru i gęstości pokrycia pola zabiegowego.

SCAAR FX

Sięga w głąb skóry właściwej w pojednyczym impulsie na głębokość do 4 mm przebudowując blizny potraumatyczne

Dzięki zastosowaniu skanerów z możliwością płynnej i niezależnej regulacji wszystkich parametrów: energii, wielkości plamki, gęstości pokrycia i głębokosci penetracji uzyskuje się doskonałe wyniki terapeutyczne przy krótkim czasie potrzebnym na ich uzyskanie. Laser Lumenis Encore jako
jedyny pozwala na stosowanie swiatła lasera w zakresie kontrolowanej
zmiany stopnia inwazyjności od 1-99%.

Dzięki specyficznemu kształtowi impulsu swiatła , oraz dostarczaniu energia lasera w sposób frakcyjny t.zn. pozostawiając „pomosty” nienaruszonej skóry co przyspiesza proces jej regeneracji, w systemie uzyskano bardzo dużą skuteczność zabiegu ze zminimalizowaniem jego inwazyjności, co daje możliwość prowadzenia szeregu indywidualnych skutecznych terapii różnorodnych problemów skóry przy możliwie najkrótszym czasie gojenia.

Przykładowo usunięcie powierzchniowego przebarwienia wymaga jednego zabiegu przy czasie gojenia 1-2 dni, drobne zmarszczki wymagają jednego zabiegu i czasu gojenia 2-4 dni, blizny i głębokie przebarwienia z głęboką regeneracja skóry wymagają 1-2 zabiegów i czasu gojenia 3-5 dni, a zabieg trwałej radykalnej przebudowy skóry z rekonstrukcją włókien kolagenowych, wypłycaniem głębokich zmarszczek, usuwaniem blizn i przebarwień oraz trwałej regeneracji kolagenu wymaga 1-3 zabiegów i czasu gojenia 4-6 dni.
W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po okresie pół roku do roku.

Uzyskano spektakularną poprawę elastyczności, funkcjonalności i ruchliwości
skóry z bliznami pooparzeniowymi i powypadkowymi .

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii uzyskano najskuteczniejszy, najbardziej wszechstronny system obecnie na rynku światowym nieporównywalny z żadną z innych dostępnych technologii.
Dana technologia jest unikalna w skali światowej.

Fotoodmładzanie

Poprawienie wyglądu skóry

likwidacja rumienia i trądziku różowatego

Zamykanie naczynek

Fotoodmładzanie

Poprawienie wyglądu skóry

likwidacja rumienia i trądziku różowatego

Zamykanie naczynek

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.