Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX Poznań

Nowatorski laser ze względu na zastosowanie innowacji technologicznych oraz nowe możliwości terapeutyczne.

Start » Lumenis UltraPulse Encore TOTAL FX

Innowacyjność technologiczna i terapeutyczna

Jest to jedyny laser CO2 o niezwykle krótkim, subnanosekundowym czasie narastania impulsu. Wysoka energia krótkiego impulsu o czasie trwania poniżej 2 msek osiągająca w maksimum 225 mJ , z szybkością powtarzanie impulsu do 1000 Hz w połączeniu z dwoma skanerami frakcyjnymi o różnej charakterystyce stanowi unikatowe osiągnięcie w kontrolowanym, powtarzalnym, minimalnie inwazyjnym oddziaływaniu na tkankę.
Laser jest zaopatrzony w trzy niezależne tryby pracy typu frakcyjnego.

Deep Fx

Działa wąską, skolimowaną, wysokoenergetyczną, wiazką światła tworząc kolumny silnie podgrzanej skóry o regulowanej gęstości i głębokości silnie stymulujące wzrost nowego kolagenu.

Active Fx

Dostarcza wiązki skolimowanej i telecentrycznej, co zezwala na niezalezne od odległosci jednorodne i precyzyjne działanie, a możliwość włączenia zimnego skanu stochastycznego CPG zezwala na kontrolowanie stopnia podgrzania, kształtu, obszaru i gęstości pokrycia pola zabiegowego.

Scaar Fx

Sięga w głąb skóry właściwej w pojednyczym impulsie na głębokość do 4 mm przebudowując blizny potraumatyczne.

Laser Lumenis Encore

Dzięki zastosowaniu skanerów z możliwością płynnej i niezależnej regulacji wszystkich parametrów: energii, wielkości plamki, gęstości pokrycia i głębokosci penetracji uzyskuje się doskonałe wyniki terapeutyczne przy krótkim czasie potrzebnym na ich uzyskanie. Laser Lumenis Encore jako
jedyny pozwala na stosowanie swiatła lasera w zakresie kontrolowanej
zmiany stopnia inwazyjności od 1-99%.

Dzięki specyficznemu kształtowi impulsu swiatła , oraz dostarczaniu energia lasera w sposób frakcyjny t.zn. pozostawiając „pomosty” nienaruszonej skóry co przyspiesza proces jej regeneracji, w systemie uzyskano bardzo dużą skuteczność zabiegu ze zminimalizowaniem jego inwazyjności, co daje możliwość prowadzenia szeregu indywidualnych skutecznych terapii różnorodnych problemów skóry przy możliwie najkrótszym czasie gojenia.

Przykładowo usunięcie powierzchniowego przebarwienia wymaga jednego zabiegu przy czasie gojenia 1-2 dni, drobne zmarszczki wymagają jednego zabiegu i czasu gojenia 2-4 dni, blizny i głębokie przebarwienia z głęboką regeneracja skóry wymagają 1-2 zabiegów i czasu gojenia 3-5 dni, a zabieg trwałej radykalnej przebudowy skóry z rekonstrukcją włókien kolagenowych, wypłycaniem głębokich zmarszczek, usuwaniem blizn i przebarwień oraz trwałej regeneracji kolagenu wymaga 1-3 zabiegów i czasu gojenia 4-6 dni.
W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po okresie pół roku do roku.

Uzyskano spektakularną poprawę elastyczności, funkcjonalności i ruchliwości skóry z bliznami pooparzeniowymi i powypadkowymi . Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii uzyskano najskuteczniejszy, najbardziej wszechstronny system obecnie na rynku światowym nieporównywalny z żadną z innych dostępnych technologii.
Dana technologia jest unikalna w skali światowej.

Fotoodmładzanie

Poprawianie wyglądu skóry

Zamykanie naczynek

Likwidacja rumienia i trądziku różowatego

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt