.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Terapia blizn

Redukcja blizn i rozstępów

Terapia blizn

Redukcja blizn i rozstępów

RESURFX M22

REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Nieablacyjny laser frakcyjny naświetla skórę powodując sieć mikronakłuć, dzięki czemu stymuluje blizny do odbudowy i regeneracji. Bezpośrednio po zabiegu krótkotrwale występuje opuchlizna, zaczerwienienie i obrzęk. Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, dlatego okres rekonwalescencji po zabiegu jest niezwykle szybki, jest to tzw. zabieg lanchowy.

ENCORE CO2

REDUKCJA BLIZN

Ablacyjny laser frakcyjny CO2 w sposób kontrolowany uszkadza skórę, wywołując zjawisko ablacji – odparowania tkanki. Jest to silny zabieg likwidujący blizny i wiąże się z wystąpieniem mikrouszkodzeń oraz dłuższym procesem gojenia. Po zabiegu widoczne jest zaczerwienie, opuchnięcie a w dalszym etapie zbrązowienie i łuszczenie skóry. Zabieg wykonuje lekarz. 

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.