.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Zabiegi bankietowe

Bankietowe lasery? Tak!

Zabiegi bankietowe

Bankietowe lasery? Tak!

Zabiegi bankietowe w Cosmomedical Clinic

utworzone przez | lis 25, 2022 | Depilacja laserowa

Moje wieloletnie doświadczenie jako kosmetologa wskazuje, że najlepsze rezultaty terapeutyczne uzyskuje się dzięki laseroterapii. Panuje opinia, że zabiegi laserowe wymagają czasu i wyłączają nas z życia na klika dni, a nawet tygodni. Jednak innowacyjne technologie pozwalają nam osiągnąć spektakularne efekty nawet po pierwszym zabiegu. 

Jeśli jesteśmy przed wielkim wyjściem potrzebujemy zabiegu szybkiego i skutecznego. W CosmoMedical proponujemy wtedy dwa zabiegi: NuEra Tight – fale radiowe RF napinające skórę twarzy oraz naświetlanie rozproszonym światłem IPL OPT – Stellar M22 marki Lumenis.

Pierwsza technologia NuEra Tight – fale radiowe RF napinające skórę twarzy

Pierwsza technologia pozwala przeprowadzić terapię napinającą skórę. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę kondycji skóry, napięcie, rozświetlenie cery oraz jej dotlenienie. Nasi klienci uwielbiają ten zabieg ponieważ jest mocno liftingujący, poprawia owal twarzy, a przy pełnym masażu mamy możliwość penetrowania głębokich warstw skóry, bez skutków wymagających rekonwalescencji. Po takim zabiegu cera idealnie nadaje się by nałożyć równy makijaż, ponieważ drobne niedoskonałości po prostu zanikają.

Druga technologia to naświetlanie rozproszonym światłem IPL OPT – Stellar M22 marki Lumenis

Fotoodmładzanie światłem IPL to zabieg, który również sprawdzi się przed ważną uroczystością. Bezpośrednio po nim widoczna jest poprawa napięcia oraz ujednolicenie kolorytu skóry. Fotoodmładzanie nazywane jest termo liftingiem – ciepło wydzielane przez laser powoduje naprężenie i skrócenie włókien kolagenu, co wpływa na zauważalny lifting skóry.
Zabieg ma także korzystny wpływ na wyciszenie tła naczyniowego, więc ogranicza nieestetyczny rumień i obkurcza naczynka krwionośne widoczne na powierzchni skóry. To samo tyczy się przebarwień posłonecznych – plamki jaśnieją i stają się o wiele mniej widoczne.

Zespół Cosmomedical

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego o laseroterapii i kosmetologii estetycznej.
Opiszemy też konkretne przypadki dolegliwości, w których nasze usługi pomogły.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical Clinic 2020
CosmoMedical Clinic- depilacja laserowa, laseroterapia, medycyna estetyczna i kosmetologia estetyczna. Klinika znajduje się w Swarzędzu, ale działamy też na terenie całego Poznania w salonach partnerskich.