Na zabiegi o działaniu przeciwstarzeniowym klienci zgłaszają się chętnie i licznie. Inwestują w serie zabiegowe, które w widoczny sposób potrafią odjąć kilka lat. Dzięki temu wyglądamy młodziej i czujemy się lepiej. Dlaczego więc nie zainwestować w profesjonalną pielęgnację, która podtrzyma uzyskane efekty?

Nasza rekomendacja to kosmeceutyki Neauvia

Marka produktów NEAUVIA opiera się na filozofii, aby maksymalnie przedłużyć efekty oraz działanie zabiegów z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Cała linia produktów przeznaczona do codziennej pielęgnacji domowej została stworzona z myślą, aby dodatkowo podbić efekt zabiegów estetycznych, a także móc zastosować je bezpośrednio nawet na uszkodzoną skórę (np. po intensywnym zabiegu).

Poniżej przedstawiamy TOP produkty, które sprawdzą się jako idealne uzupełnienie zabiegów gabinetowych.

Advanced Cream

Krem bogaty w czynniki wzrostu. Silne i skoncentrowane działanie anti-age. Stosowany może być bezpośrednio po inwazyjnych zabiegach takich jak: resurfacing laserowy CO2, mezoterapia igłowa, wypełniacze, botox, ostrzykiwanie osoczem oraz po wielu innych mniej inwazyjnych zabiegach. Jest produktem wzbogaconym o miedź dzięki czemu wykazuje działanie bakteriostatyczne i przyspiesza proces regeneracji. W produkcie nie brakuje frakcjonowanego kwasu hialuronowego. Krem działa regeneracyjnie, odmładzająco, nawilżająco, zmiękczająco i stymulująco. Dedykowany skórom dojrzałym jak i z widocznymi oznakami starzenia.

Eye Fusion + Control Eye

To duet do pielęgnacji okolic oka. Wyjątkowy krem oraz serum to produkty wysoko wyspecjalizowane do codziennego pielęgnowania wrażliwych okolic oczu. Bardzo często najczęściej po oczach widać proces starzenia się skóry. Jest ona wyjątkowo cienka i delikatna, a także narażona na nieustanną mimikę. Widoczne zmarszczki, opadająca z czasem powieka czy cienie pod oczami wizualnie bardzo postarzają wizerunek całej twarzy. Toksyna botulinowa na okolice oczu, czy specjalne koktajle do mezoterapii dedykowane tym obszarom to najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Warto ich działanie przedłużyć oraz podkreślić pielęgnacją, która rozświetla, napina i wygładza okolice oka.

Antiox Serum

Antyoksydanty w pielęgnacji są niezwykle ważne. To one przeciwdziałają wolnym rodnikom, które bezpośrednio wpływają na proces starzenia się skóry, występowanie przebarwień czy niedoskonałości. Aby skóra wyglądała promiennie, była jednolita w kolorycie oraz dłużej zachowała poprawne napięcie i elastyczność wymaga stosowania serum z antyoksydantami. Witamina C, glutation, koenzym Q10 to tylko nieliczne składniki skondensowanego serum. Produkt sprawdzi się w przypadku cery wrażliwej, ziemistej i matowej. Idealne dopełnienie jako „doładowanie skóry” po zabiegach iniekcyjnych czy laserowych.

Nasza klinika stawia na profesjonalizm i najwyższą półkę jeśli chodzi o urządzenia, preparaty do zabiegów czy też właśnie produkty do pielęgnacji domowej. Uważamy, że nasi klienci zasługują na najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania, dlatego dedykowane przez nas produkty nigdy nie są zalecane w sposób przypadkowy a o ich specyfice oraz sposobie użytkowania poinstruuje doświadczona kadra kosmetologów.

Jako zespół lekarzy, kosmetologów oraz specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry rekomendujemy produkty Neauvia wiedząc, że to najlepsza propozycja, aby cieszyć się zadbaną, młodą i piękną skórą na długi czas!