.et_pb_main_blurb_image { background-color: #1bb1e6 !important; }

Blogowy wpis

Blogowy wpis

Depilacja laserowa – na czym polega i dla kogo jest przeznaczona?

utworzone przez | maj 25, 2020 | Depilacja laserowa

Jest to zabieg mający na celu zredukowanie i trwałe usunięcie owłosienia za pomocą systemów laserowych. Zabiegi są coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach, chętnie korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Depilacja laserowa przeznaczona jest dla osób w szczególności borykających się ze standardowym owłosieniem, ale także dla osób z jednostką chorobową (np. hirsutyzm).  

Nadmierne owłosienie często przysparza pacjentom problemów w codziennym życiu. Bardzo uciążliwe jest, gdy występuje ono (u kobiet) w stopniu nasilonym, np. w obrębie twarzy (tzw. ,,broda i wąsik’’) lub powoduje wrastanie włosów i stany zapalne skóry. Często osoby te zwracają się do nas o pomoc w polepszeniu komfortu swojego życia, ponieważ czują się wykluczone ze społeczeństwa oraz wstydzą się swojego problemu.

Znacznie częściej dzieci i młodzieży z opiekunami korzystają z porad kosmetologów. Wynika to z faktu , że coraz to młodsze osoby borykają się z silnym owłosieniem za sprawą hormonów, innych schorzeń oraz uwarunkowania genetycznego. Warto pamiętać, że nie występuje ograniczenie wiekowe w przypadku depilacji laserowej.  

Prawidłowo wykonana depilacja laserowa przynosi efekty długiego i tymczasowego przerzedzenia włosów od ok . 60- 96%. Po przejściu zalecanej serii zabiegów efekt końcowy jest indywidualny. 

Zespół Cosmomedical

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego o laseroterapii i kosmetologii estetycznej.
Opiszemy też konkretne przypadki dolegliwości, w których nasze usługi pomogły.

Umów się telefonicznie na zabieg w CosmoMedical Clinic

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa

Nasza indywidualna obsługa to pełne poświęcenie uwagi naszemu pacjentowi przed, podczas i po zabiegu. Nie spieszymy się, nie skracamy zabiegów, ponieważ wiemy jak wiele zależy od naszej opieki.

Wiedza

Nasza wiedza z zakresu laseroterapii kosmetologicznej i medycznej oraz pozostałych urządzeń emitujących promieniowanie w zakresie UV-IR, wynika z doświadczenia i ciągłych szkoleń.

Sprzęt

U nas masz pewność, że usługa za którą płacisz, będzie wykonana najwyższej klasy sprzętem Lumenis - najnowocześniejszym i najszybszym na rynku polskim sprzętem do depilacji laserowej.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu. Cały zabieg jest poprzedzony konsultacjami ze secjalistami oraz próbą laserową. Każdy sprzęt ma status sprzętu bezpiecznego.

Dane firmy

CosmoMedical Clinic
ul. Dworcowa 4
62-020 Swarzędz

NIP: 7792189719
REGON: 301061017

Kontakt

Godziny kontaktu:

pon.-pt. 12:00:00-20:00
sob. 9:00-15:00

Tel.kom.:+48 790 516 800
Tel.kom.:+48 798 526 636
E-mail: cosmomedical@wp.pl

Copyright © CosmoMedical 2020
CosmoMedical – kosmetologia estetyczna i laseroterapia działa na terenie Poznania oraz całej Polski.