Medycyna Estetyczna Poznań

Start » Medycyna estetyczna

Sprawdź ofertę naszych zabiegów upiększających

Aquashine Btx

Redukcja zmarszczek mimicznych bez uzycia botoxu. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. .

DR CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia łysienia skóry głowy, preparat nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej. Jest to wyjątkowy produkt skutecznie hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost.

Fibryna

Nierozpuszczalne białko występujące w osoczu krwi, pobierane bezpośrednio od pacjenta. Zabieg z wykorzystaniem fibryny zapewnia silne działanie regeneracyjne oraz odmładzające.

Kwas Hialuronowy

Służy do korekcji zmarszczek, nawilżenia skóry, powiększania i modelowania ust, a także do wypełniania i konturowania twarzy. 

Linerase

LINERASE jest innowacyjną terapią z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, która regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask.

Lipo Lax+

To innowacyjny produkt do zabiegów lipolizy, powodujący natychmiastowy efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, będący skuteczną alternatywą do zabiegów chirurgicznej liposukcji.

Neauvia Hydro Deluxe

To produkt z linii Neauvia Organic , stosowany do biorewitalizacji skóry, twarzy, ciała. Luksusowa terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry .

Nici PDO

Zabieg stanowi uzupełnienie rusztowania skóry, działa jak stymulator tkankowy, powodując silną produkcję kolagenu. Polega na wprowadzeniu odpowiednich nici pod skórę. NICI HACZYKOWE – W odróżnieniu od nici PDO posiadają małe haczyki, które zakotwiczają się głęboko w tkance, powodując silne napięcie zwiotczałej skóry.

Nucleofill

Mezoterapia na bazie polinukleotydów, służąca do biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Lifting, antyoksydacja oraz nawilżenie to cechy zabiegu z wykorzystaniem NucleoFILL

Osocze Bogato Płytkowe

To preparat pozyskiwany z krwi autologicznej (własnej pacjenta), w którym stężenie płytek krwi jest większe niż w osoczu fizjologicznym (naturalnym). Wykazuje działanie odmładzające, regeneracyjne a także sprawdza się w terapii łysienia. 

Peeling Chemiczny

To kontrolowany sposób na złuszczanie skóry, wyrównanie kolorytu, oczyszczenie i dobierany do potrzeb skóry.

Plasma Complex

To nowoczesne podejście do regeneracji i odmłodzenia skóry, wykorzystujące czynniki wzrostu uwalniane z płytek krwi. Unikalność terapii komórkami macierzystymi polega na ich ogromnym potencjale regeneracyjnym.

Profhilo

Molekuła młodości. Produkt na bazie kwasu hialuronowego służący do bioremodelingu tkanek. Zalecana seria dwóch zabiegów.

Sunekos

Produkt do mezoterapii igłowej, działa jak „rusztowanie” w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, daje naturalny efekt wolumetryczny, poprawia jędrność, sprężystość i nawilżenie skóry.

Toksyna Botulinowa

Tzw. botoks, blokuje impulsy nerwowe niwelując zmarszczki mimiczne twarzy oraz redukując nadpotliwość dłoni stóp i pach. 

Wypełniacze

Modelowanie i konturowanie owalu twarzy, uwypuklenia kości policzkowych, zaznaczenia linii żuchwy za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego. 

Dzień dobry, porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Uzupełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą nasz specjalista (nawet w 30 minut od wysłania wiadomości) i pomoże Ci dobrać właściwy zabieg. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dlaczego warto się umówić?

  • specjalista doradzi Ci, jak rozwiązać Twój problem,
  • podpowiemy, jak przygotować się do zabiegu,
  • dowiesz się, jakich efektów się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą, który już czeka na Ciebie

Kontakt